Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Заява голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка щодо відновлення роботи найвищого представницького органу влади області Роздрукувати

10 грудня 2014 року на засіданні президії обласної Ради було нарешті  досягнуто порозуміння між керівництвом, депутатськими фракціями і групами обласної Ради.

Депутати були одностайними в тому, що необхідно зберегти громадський спокій і мир у Вінницькій області та заявили про необхідність згуртуватись навколо Президента України Петра Порошенка на благо України. 

В цей непростий для України час моє головне завдання, як голови обласної Ради, - об’єднати зусилля  депутатів, які готові конструктивно працювати   для забезпечення стабільності у Вінницькій області та в державі. Сьогодні дуже важливо  здійснити заходи з успішного завершення поточного року, прийняти зміни до обласного бюджету та затвердити бюджет на 2015 рік.

Заявляю, що я і надалі докладу всіх зусиль для втілення в життя вимог Майдану. Для остаточної перемоги ідей Революції Гідності ми повинні подолати корупцію, провести довгоочікувану люстрацію, здійснити необхідні для людей реформи. Необхідно викорінити ганебну практику  переслідування учасників  мирних протестних акцій.

Переконаний, що у вирішенні цих завдань я знайду згоду і порозуміння не тільки депутатського корпусу, виконавчої влади, а й  громадських організацій та політичних партій.

Закликаю  всі здорові сили нашої територіальної громади  об’єднатися навколо громадянської злагоди та миру, ідеалів Революції Гідності.

 

Повернутись Створено: 11 грудня 2014 року, 19:19 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація