Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Заява голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка щодо відновлення роботи найвищого представницького органу влади області Роздрукувати

10 грудня 2014 року на засіданні президії обласної Ради було нарешті  досягнуто порозуміння між керівництвом, депутатськими фракціями і групами обласної Ради.

Депутати були одностайними в тому, що необхідно зберегти громадський спокій і мир у Вінницькій області та заявили про необхідність згуртуватись навколо Президента України Петра Порошенка на благо України. 

В цей непростий для України час моє головне завдання, як голови обласної Ради, - об’єднати зусилля  депутатів, які готові конструктивно працювати   для забезпечення стабільності у Вінницькій області та в державі. Сьогодні дуже важливо  здійснити заходи з успішного завершення поточного року, прийняти зміни до обласного бюджету та затвердити бюджет на 2015 рік.

Заявляю, що я і надалі докладу всіх зусиль для втілення в життя вимог Майдану. Для остаточної перемоги ідей Революції Гідності ми повинні подолати корупцію, провести довгоочікувану люстрацію, здійснити необхідні для людей реформи. Необхідно викорінити ганебну практику  переслідування учасників  мирних протестних акцій.

Переконаний, що у вирішенні цих завдань я знайду згоду і порозуміння не тільки депутатського корпусу, виконавчої влади, а й  громадських організацій та політичних партій.

Закликаю  всі здорові сили нашої територіальної громади  об’єднатися навколо громадянської злагоди та миру, ідеалів Революції Гідності.

 

Повернутись Створено: 11 грудня 2014 року, 19:19 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація