23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заява голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка щодо відновлення роботи найвищого представницького органу влади області Роздрукувати

10 грудня 2014 року на засіданні президії обласної Ради було нарешті  досягнуто порозуміння між керівництвом, депутатськими фракціями і групами обласної Ради.

Депутати були одностайними в тому, що необхідно зберегти громадський спокій і мир у Вінницькій області та заявили про необхідність згуртуватись навколо Президента України Петра Порошенка на благо України. 

В цей непростий для України час моє головне завдання, як голови обласної Ради, - об’єднати зусилля  депутатів, які готові конструктивно працювати   для забезпечення стабільності у Вінницькій області та в державі. Сьогодні дуже важливо  здійснити заходи з успішного завершення поточного року, прийняти зміни до обласного бюджету та затвердити бюджет на 2015 рік.

Заявляю, що я і надалі докладу всіх зусиль для втілення в життя вимог Майдану. Для остаточної перемоги ідей Революції Гідності ми повинні подолати корупцію, провести довгоочікувану люстрацію, здійснити необхідні для людей реформи. Необхідно викорінити ганебну практику  переслідування учасників  мирних протестних акцій.

Переконаний, що у вирішенні цих завдань я знайду згоду і порозуміння не тільки депутатського корпусу, виконавчої влади, а й  громадських організацій та політичних партій.

Закликаю  всі здорові сили нашої територіальної громади  об’єднатися навколо громадянської злагоди та миру, ідеалів Революції Гідності.

 

Повернутись Створено: 11 грудня 2014 року, 19:19 Переглядів: 694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація