Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Заява керівника фракції ВО “Батьківщина” в обласній Раді Людмили Щербаківської Роздрукувати

Керівник фракції ВО “Батьківщина” у Вінницькій обласній Раді Людмила Щербаківська оприлюднила заяву щодо ініціативи 68-ми депутатів обласної Ради, які вимагають дострокового припинення повноважень голови обласної Ради Сергія Свитка.

Лідер фракції ВО “Батьківщина” вважає, що у Вінниці “екс-регіонали та представники ще кількох партій вимагають відставки голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка,  якого на цю посаду було обрано вінницьким Майданом.  Звернення з вимогою усунути голову обласної Ради підписали депутати Вінницької обласної ради, серед яких чиновники  міністерського рівня та новообрані  парламентарі”.

Детальніше читайте текст заяви нижче:

“Зазначимо, що  Сергій Свитко на нещодавній прес-конференції відкрито  назвав прізвища причетних до корупції депутатів обласної Ради і ознайомив журналістів зі схемами незаконного «дерибану» в області. Звинуватив  депутатів в злочинному зволіканні використання обласного бюджету, яке привело до загибелі військових. Він повідомив,  що на початку травня  область виділила військовому комісаріату  1,7 млн. гривень на потреби АТО. Лише в жовтні кошти використали за призначенням, закупивши  бронежилети та військову амуніцію”. 

Людмила Щербаківська вважає, що  “така стратегія екс-регіоналів пов‘язана з бажанням зберегти систему «відкатів» і корупційні схеми, боротьбу з якими  розпочав голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко. Дещо не зрозуміла позиція депутатів, які вважають себе представниками демократичних сил”. Людмила Щербаківська зазначила, що “під вимогою звільнити з посади голову обласної Ради підписалися нинішні народні депутати України Сергій Кудлаєнко та Іван Спориш від «Блоку Петра Порошенка», а також перший заступник міністра регіонального розвитку Володимир Кістіон та перший заступник міського голови Вінниці Валерій Коровій. Усі вони є представниками партії «Совість України», від якої обирався до Вінницької міської ради нинішній голова парламенту і віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман”.

«Виникає запитання: якщо в уряді декларують вірність демократичним цінностям та вимогам Майдану, то чому на місцях воюють з учасниками Революції гідності, зокрема з такими, як Сергій Свитко, який був безпосереднім учасником вінницького та київського Майданів? Хочу застерегти недалекоглядних представників нинішньої влади - Україна змінилася і я не раджу нехтувати думкою громадян та надбаннями Революції Гідності!» - підкреслила Людмила Щербаківська.

Повернутись Створено: 3 грудня 2014 року, 15:22 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація