23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заява керівника фракції ВО “Батьківщина” в обласній Раді Людмили Щербаківської Роздрукувати

Керівник фракції ВО “Батьківщина” у Вінницькій обласній Раді Людмила Щербаківська оприлюднила заяву щодо ініціативи 68-ми депутатів обласної Ради, які вимагають дострокового припинення повноважень голови обласної Ради Сергія Свитка.

Лідер фракції ВО “Батьківщина” вважає, що у Вінниці “екс-регіонали та представники ще кількох партій вимагають відставки голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка,  якого на цю посаду було обрано вінницьким Майданом.  Звернення з вимогою усунути голову обласної Ради підписали депутати Вінницької обласної ради, серед яких чиновники  міністерського рівня та новообрані  парламентарі”.

Детальніше читайте текст заяви нижче:

“Зазначимо, що  Сергій Свитко на нещодавній прес-конференції відкрито  назвав прізвища причетних до корупції депутатів обласної Ради і ознайомив журналістів зі схемами незаконного «дерибану» в області. Звинуватив  депутатів в злочинному зволіканні використання обласного бюджету, яке привело до загибелі військових. Він повідомив,  що на початку травня  область виділила військовому комісаріату  1,7 млн. гривень на потреби АТО. Лише в жовтні кошти використали за призначенням, закупивши  бронежилети та військову амуніцію”. 

Людмила Щербаківська вважає, що  “така стратегія екс-регіоналів пов‘язана з бажанням зберегти систему «відкатів» і корупційні схеми, боротьбу з якими  розпочав голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко. Дещо не зрозуміла позиція депутатів, які вважають себе представниками демократичних сил”. Людмила Щербаківська зазначила, що “під вимогою звільнити з посади голову обласної Ради підписалися нинішні народні депутати України Сергій Кудлаєнко та Іван Спориш від «Блоку Петра Порошенка», а також перший заступник міністра регіонального розвитку Володимир Кістіон та перший заступник міського голови Вінниці Валерій Коровій. Усі вони є представниками партії «Совість України», від якої обирався до Вінницької міської ради нинішній голова парламенту і віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман”.

«Виникає запитання: якщо в уряді декларують вірність демократичним цінностям та вимогам Майдану, то чому на місцях воюють з учасниками Революції гідності, зокрема з такими, як Сергій Свитко, який був безпосереднім учасником вінницького та київського Майданів? Хочу застерегти недалекоглядних представників нинішньої влади - Україна змінилася і я не раджу нехтувати думкою громадян та надбаннями Революції Гідності!» - підкреслила Людмила Щербаківська.

Повернутись Створено: 3 грудня 2014 року, 15:22 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація