Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Заява прес-служби Вінницької обласної Ради Роздрукувати

Останнім часом в деяких електронних ЗМІ Вінницької області ведеться цілеспрямована брудна інформаційна кампанія, спрямована на очорнювання і дискредитацію керівництва Вінницької обласної Ради, зокрема її очільника Сергія Свитка. Черговим підтвердженням цього є підпільний друкований випуск газети “Тарасова Правда” на 8-ми сторінках, в якій зібрано увесь інформаційний бруд і відверту брехню про керівництво обласної Ради, громадських, політичних діячів та місцевих активістів вінницького Майдану. Газета не має вихідних даних, лише вказано тираж 300 000 тисяч примірників. Редактор сайту “Тарасова Правда” і однойменної газети спростовує свою причетність до цього псевдовипуску.

Отже, організатори випуску вжили заходів, щоб уникнути судової відповідальності за наклепи і брехню, поширену у випуску так званої газети “Тарасова Правда”. Слід зазначити, що різні дописи і статті, зміст яких має часто безпідставну і огульну критику керівництва обласної Ради, яка виглядає, як робота на “замовлення”, стали часто і синхронно з’являтися у місцевих і обласних ЗМІ. Чорний піар і відверте маніпулювання фактами, на жаль, стали буденним явищем для Вінниччини, особливо напередодні оголошених керівництвом української держави дострокових парламентських виборів.

Крім того, наголошуємо, що окремі журналісти і деякі ЗМІ активізували свою роботу в процесі очорнювання керівництва вищого органу місцевого самоврядування області після того, як голова обласної Ради Сергій Свитко розпочав кадрові зміни - процес очищення в галузі охорони здоров’я області, на корупційну складову якої було найбільше нарікань з боку громади. Сергій Свитко також ініціював процес розслідування найбільших махінацій із землею територіальної громади міста Вінниці і Вінницької області. Керівництво обласної Ради принципово і послідовно втілює, у межах своєї компетенції, справедливі вимоги Майдану. Чи не тому і розпочато цю брудну інформаційну кампанію, щоб нівелювати завоювання Революції Гідності, зберегти старі корупційні схеми і старі корупційні кадри, що наживалися за рахунок громади при злочинному режимі Януковича, і прагнуть робити це і надалі, залишивши усе без змін?

Для осіб і структур, які підіграють цьому процесу в області, закон неписаний. В умовах війни із зовнішнім агресором – Російською Федерацією, в тилу – у Вінницькій області здійснюється неприхована спроба вчинити заколот, організаторами і натхненниками якого є колишні і приховані представники Партії регіонів в союзі із окремими представниками місцевої влади. Метою заколоту є заміна невгодних кримінально-олігархічним кланам в області керівників Вінницької обласної Ради, які зайняли принципову позицію в питанні виконання вимог Майдану.

Інформаційна кампанія цих сил лише є передумовою антинародного заколоту, для організаторів і виконавців якого політичний і шкурницький інтерес є набагато вищим за інтереси держави і нації. Очевидно, що дехто хоче підім’яти обласну Раду під себе, нав’язавши свої правила гри. Чиниться відверте беззаконня із невиконанням законних рішень суду і рішень голови обласної Ради Сергія Свитка в питанні призначення головних лікарів – керівників комунальних підприємств області і здійснення ними своїх повноважень, чиниться перешкоджання законній діяльності обласної Ради. Правоохоронні органи області не реагують належним чином на факти злочинного беззаконня, як і виконавча гілка влади області. Такі дії створюють передумови для дестабілізації суспільно-політичної ситуації на Вінниччині, фактично граючи на руку злочинному режиму Путіна, який розв’язав війну проти України. 

Вважаємо, що ці факти є прикладом відвертої зради тих людей, які боролися на Майданах країни, жертвуючи своїм життям і здоров’ям задля зміни корупційної системи влади в Україні, а не зміни облич цієї системи. Є прикладом зради бійців української армії і добровольчих частин, що борються сьогодні в зоні АТО за незалежність і територіальну цілісність України.

Суспільство і громада Вінниччини мають належним чином відреагувати на такі прояви брехливої і брудної інформаційної кампанії, спрямованої проти керівництва обласної Ради, як законного представника інтересів територіальної громади області, і спроби вчинити реванш представників колишнього злочинного режиму Януковича в союзі із місцевими кланами, які залишились при владі в області.

На жаль, поруч із зовнішнім фронтом проти російського агресора, в Україні існує і внутрішній фронт українців проти зради ідеалів Майдану, саботажу рішучих і необхідних змін на місцях у всіх сферах життя, проведення люстрації чиновників-корупціонерів, причетних до кримінально-олігархічної системи Януковича. І обласна влада в особі очільника обласної Ради Сергія Свитка спільно з громадою області, зобов’язані перемогти на цьому внутрішньому фронті і довести справу Майдану до успішного завершення на Вінниччині.

Повернутись Створено: 4 вересня 2014 року, 15:33 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація