Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Збільшення депутатського фонду дасть можливість більше допомагати людям Роздрукувати

Вінничани звертаються до депутатів не лише за матеріальною допомогою, а й за консультаціями щодо субсидій, проханням допомогти у проведенні змагань та організувати благодійні заходи. За словами депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили Станіславенко робота з виборцями проходить майже щодня. Людмила Анатоліївна наголосила, що розглядає кожне звернення, яке до неї надходить особисто.

- Не дивлячись на те, що прийоми проходять лише щосереди з 15.00 до 17.00, аби розглянути усі звернення потрібно багато часу, нагалосила Людмила Анатоліївна. – Окрім людей, що приходять в приймальню я отримую безліч листів від мешканців області. Намагаюсь допомогти усім, хто цього потребує. Проте через обмежений депутатський фонд виконати іноді це не вдається. Тоді я або пропоную провести благодійні заходи, або звертаюсь до колег і ми спільними зусиллями намагаємось вирішити проблему.

Людмила Станіславенко розповіла, що часто громадяни, які вже отримали допомогу, приходять аби подякувати.

- Мені дуже приємно спілкуватися з людьми, адже так я розумію, на що у своїй роботі повинна звертати більше уваги, - розповіла депутат. – Наприклад, цьогоріч збільшення депутатського фонду дасть можливість допомогти більшій кількості людей. Також у моїй приймальні можна отримати юридичні консультації. Ми нікому не відмовляємо. Багато звернень я отримую під час робочих візитів до будинків пристарілих та дитячих інтернатів, хтось просить про парфуми, хтось - відновити старі фото. 

Людмила Станіславенко зауважила, що найбільше вінничани звертаються за коштами на лікування. Часто приходять матері, діти яких мають онкохвороби.  Окрім того, Людмила Станіславенко зауважила, що попереду багато планів та роботи та нагадала, що вінничани можуть звертатись до неї за допомогою кожної середи з 15.00 до 17.00 за адресою: м.Вінниця, вул.Князів Коріатовичів, 189.

 

Повернутись Створено: 13 липня 2017 року, 17:54 Переглядів: 707

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація