23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Збільшення депутатського фонду дасть можливість більше допомагати людям Роздрукувати

Вінничани звертаються до депутатів не лише за матеріальною допомогою, а й за консультаціями щодо субсидій, проханням допомогти у проведенні змагань та організувати благодійні заходи. За словами депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили Станіславенко робота з виборцями проходить майже щодня. Людмила Анатоліївна наголосила, що розглядає кожне звернення, яке до неї надходить особисто.

- Не дивлячись на те, що прийоми проходять лише щосереди з 15.00 до 17.00, аби розглянути усі звернення потрібно багато часу, нагалосила Людмила Анатоліївна. – Окрім людей, що приходять в приймальню я отримую безліч листів від мешканців області. Намагаюсь допомогти усім, хто цього потребує. Проте через обмежений депутатський фонд виконати іноді це не вдається. Тоді я або пропоную провести благодійні заходи, або звертаюсь до колег і ми спільними зусиллями намагаємось вирішити проблему.

Людмила Станіславенко розповіла, що часто громадяни, які вже отримали допомогу, приходять аби подякувати.

- Мені дуже приємно спілкуватися з людьми, адже так я розумію, на що у своїй роботі повинна звертати більше уваги, - розповіла депутат. – Наприклад, цьогоріч збільшення депутатського фонду дасть можливість допомогти більшій кількості людей. Також у моїй приймальні можна отримати юридичні консультації. Ми нікому не відмовляємо. Багато звернень я отримую під час робочих візитів до будинків пристарілих та дитячих інтернатів, хтось просить про парфуми, хтось - відновити старі фото. 

Людмила Станіславенко зауважила, що найбільше вінничани звертаються за коштами на лікування. Часто приходять матері, діти яких мають онкохвороби.  Окрім того, Людмила Станіславенко зауважила, що попереду багато планів та роботи та нагадала, що вінничани можуть звертатись до неї за допомогою кожної середи з 15.00 до 17.00 за адресою: м.Вінниця, вул.Князів Коріатовичів, 189.

 

Повернутись Створено: 13 липня 2017 року, 17:54 Переглядів: 584

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація