21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Збірка історичних нарисів про подільське село Борівка потрапила до Книги рекордів України Роздрукувати

У селі Борівка Чернівецького району  пройшла презентація четвертого тому  збірки «Любов на всі часи» з серії журналу «Вінницький край» («Моя Вінниччина» (22 випуск). Автором і упорядником унікальних історичних свідчень жителів села став  голова  Вінницької обласної організації  Національної спілки письменників України, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський.

Під час презентації було зареєстровано новий рекорд України – видання чотиритомної історії одного села. Уповноважений представник Книги рекордів України народний художник України Володимир Козюк вручив  Диплом,  який засвідчує рекорд.

– Це серйозна новина, і для України і для Вінниччини, – зазначив зі сцени Володимир Козюк. – Тому з радістю відзначаю встановлення рекорду України в  категорії «Видавництво. Історія» – Найбагатотомніша історія села Україна. Місце фіксації рекорду – село Борівка, 2 червня 2018 року. Цей диплом виступає свідченням загального визнання.

Свідками цього були також стали присутні на презентації Генеральний консул Польщі у Вінниці Дамян Цярцінські, брати Маньковські – Анджей та Вацлав – праправнуки Емерика Маньковського, які приїхали з Варшави, давній друг українського народу, громадянин США Волтер Уорр Скотт, депутат обласної Ради Тетяна Антонець, для якої Борівка є рідним селом, голова Чернівецької районної ради Василь Мельничук.

Виступаючи зі сцени, Тетяна Антонець запропонувала відкрити музей села Борівка, експонатами якого стануть матеріали, що лягли в основу 4-томного видання історії села.

Голова районної ради вручив зарубіжним гостям українські обереги, а Волтер Уорр Скотт подарував Борівці американського прапора.

Гарний настрій борівчанам дарували щирі виступи артистів Вінницької обласної філармонії  Лідії та Олександра Остапчуків і Галини  Король.  Вірші читала борівчанка Валентина Павліченко. Запальні танці від танцювальної групи Борівського будинку культури додавали гостям настрою.

Свято вийшло щирим, а Вадим Вітковський повідомив, що вже напрацьовує матеріали для 5-го тому історії унікального села Борівка Чернівецької області.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 3 червня 2018 року, 15:19
Оновлено: 3 червня 2018 року, 15:25
Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація