Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Збірка історичних нарисів про подільське село Борівка потрапила до Книги рекордів України Роздрукувати

У селі Борівка Чернівецького району  пройшла презентація четвертого тому  збірки «Любов на всі часи» з серії журналу «Вінницький край» («Моя Вінниччина» (22 випуск). Автором і упорядником унікальних історичних свідчень жителів села став  голова  Вінницької обласної організації  Національної спілки письменників України, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський.

Під час презентації було зареєстровано новий рекорд України – видання чотиритомної історії одного села. Уповноважений представник Книги рекордів України народний художник України Володимир Козюк вручив  Диплом,  який засвідчує рекорд.

– Це серйозна новина, і для України і для Вінниччини, – зазначив зі сцени Володимир Козюк. – Тому з радістю відзначаю встановлення рекорду України в  категорії «Видавництво. Історія» – Найбагатотомніша історія села Україна. Місце фіксації рекорду – село Борівка, 2 червня 2018 року. Цей диплом виступає свідченням загального визнання.

Свідками цього були також стали присутні на презентації Генеральний консул Польщі у Вінниці Дамян Цярцінські, брати Маньковські – Анджей та Вацлав – праправнуки Емерика Маньковського, які приїхали з Варшави, давній друг українського народу, громадянин США Волтер Уорр Скотт, депутат обласної Ради Тетяна Антонець, для якої Борівка є рідним селом, голова Чернівецької районної ради Василь Мельничук.

Виступаючи зі сцени, Тетяна Антонець запропонувала відкрити музей села Борівка, експонатами якого стануть матеріали, що лягли в основу 4-томного видання історії села.

Голова районної ради вручив зарубіжним гостям українські обереги, а Волтер Уорр Скотт подарував Борівці американського прапора.

Гарний настрій борівчанам дарували щирі виступи артистів Вінницької обласної філармонії  Лідії та Олександра Остапчуків і Галини  Король.  Вірші читала борівчанка Валентина Павліченко. Запальні танці від танцювальної групи Борівського будинку культури додавали гостям настрою.

Свято вийшло щирим, а Вадим Вітковський повідомив, що вже напрацьовує матеріали для 5-го тому історії унікального села Борівка Чернівецької області.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 3 червня 2018 року, 15:19

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація