Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Збірка історичних нарисів про подільське село Борівка потрапила до Книги рекордів України Роздрукувати

У селі Борівка Чернівецького району  пройшла презентація четвертого тому  збірки «Любов на всі часи» з серії журналу «Вінницький край» («Моя Вінниччина» (22 випуск). Автором і упорядником унікальних історичних свідчень жителів села став  голова  Вінницької обласної організації  Національної спілки письменників України, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський.

Під час презентації було зареєстровано новий рекорд України – видання чотиритомної історії одного села. Уповноважений представник Книги рекордів України народний художник України Володимир Козюк вручив  Диплом,  який засвідчує рекорд.

– Це серйозна новина, і для України і для Вінниччини, – зазначив зі сцени Володимир Козюк. – Тому з радістю відзначаю встановлення рекорду України в  категорії «Видавництво. Історія» – Найбагатотомніша історія села Україна. Місце фіксації рекорду – село Борівка, 2 червня 2018 року. Цей диплом виступає свідченням загального визнання.

Свідками цього були також стали присутні на презентації Генеральний консул Польщі у Вінниці Дамян Цярцінські, брати Маньковські – Анджей та Вацлав – праправнуки Емерика Маньковського, які приїхали з Варшави, давній друг українського народу, громадянин США Волтер Уорр Скотт, депутат обласної Ради Тетяна Антонець, для якої Борівка є рідним селом, голова Чернівецької районної ради Василь Мельничук.

Виступаючи зі сцени, Тетяна Антонець запропонувала відкрити музей села Борівка, експонатами якого стануть матеріали, що лягли в основу 4-томного видання історії села.

Голова районної ради вручив зарубіжним гостям українські обереги, а Волтер Уорр Скотт подарував Борівці американського прапора.

Гарний настрій борівчанам дарували щирі виступи артистів Вінницької обласної філармонії  Лідії та Олександра Остапчуків і Галини  Король.  Вірші читала борівчанка Валентина Павліченко. Запальні танці від танцювальної групи Борівського будинку культури додавали гостям настрою.

Свято вийшло щирим, а Вадим Вітковський повідомив, що вже напрацьовує матеріали для 5-го тому історії унікального села Борівка Чернівецької області.

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 3 червня 2018 року, 15:19
Оновлено: 3 червня 2018 року, 15:25
Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація