9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Здорове суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Я не викурив жодної цигарки за життя»

Голова обласної Ради долучився до акції «День без тютюну», яку 31 травня в обласному центрі організували активісти Студентського Парламенту Вінниччини, обласне управління у справах сім’ї і молоді, обласний наркологічний диспансер та громадська організація «Молоді регіони».
Сергій Татусяк відвідав виставку фотографій і агітаційних плакатів проти куріння, яку організатори розташували у ТРК «Магіцентр». Спілкуючись з молоддю, голова схвально оцінив їхню просвітницьку роботу.
– Я впевнений, що суспільне переконання, масовий приклад – це ті засоби, які впливають на свідомість людей. Я сам не викурив жодної цигарки за життя, тому мені легко говорити про те, що без паління можна обійтися і воно неважливе для життя, для кар’єри, – зауважив С.Татусяк.
Також голова облради наголосив, що антитютюнові заходи в області мають бути системними.
– Владі і громадським організаціям потрібно разом шукати форми і методи роботи, спрямованої на популяризацію здорового способу життя і відпочинку без тютюну та алкоголю, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що на сьогодні місцева влада не справляється із проблемою забезпечення гідного дозвілля дітей та молоді, як це, наприклад, робиться у європейських країнах.
Голова облради також вважає, що відмовитися від цигарки людину має спонукати законодавча база держави, починаючи від заборони паління в громадських місцях до підвищення ціни на тютюновий акциз.
Окрім того Сергій Татусяк поставив свій підпис у зверненні до міської ради, яке ініціювали організатори акції «День без тютюну». У зверненні йдеться про заборону тютюнопаління в громадських місцях Вінниці.

 

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1233

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація