Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Здорове суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Я не викурив жодної цигарки за життя»

Голова обласної Ради долучився до акції «День без тютюну», яку 31 травня в обласному центрі організували активісти Студентського Парламенту Вінниччини, обласне управління у справах сім’ї і молоді, обласний наркологічний диспансер та громадська організація «Молоді регіони».
Сергій Татусяк відвідав виставку фотографій і агітаційних плакатів проти куріння, яку організатори розташували у ТРК «Магіцентр». Спілкуючись з молоддю, голова схвально оцінив їхню просвітницьку роботу.
– Я впевнений, що суспільне переконання, масовий приклад – це ті засоби, які впливають на свідомість людей. Я сам не викурив жодної цигарки за життя, тому мені легко говорити про те, що без паління можна обійтися і воно неважливе для життя, для кар’єри, – зауважив С.Татусяк.
Також голова облради наголосив, що антитютюнові заходи в області мають бути системними.
– Владі і громадським організаціям потрібно разом шукати форми і методи роботи, спрямованої на популяризацію здорового способу життя і відпочинку без тютюну та алкоголю, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що на сьогодні місцева влада не справляється із проблемою забезпечення гідного дозвілля дітей та молоді, як це, наприклад, робиться у європейських країнах.
Голова облради також вважає, що відмовитися від цигарки людину має спонукати законодавча база держави, починаючи від заборони паління в громадських місцях до підвищення ціни на тютюновий акциз.
Окрім того Сергій Татусяк поставив свій підпис у зверненні до міської ради, яке ініціювали організатори акції «День без тютюну». У зверненні йдеться про заборону тютюнопаління в громадських місцях Вінниці.

 

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1041

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація