Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Здорове суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Я не викурив жодної цигарки за життя»

Голова обласної Ради долучився до акції «День без тютюну», яку 31 травня в обласному центрі організували активісти Студентського Парламенту Вінниччини, обласне управління у справах сім’ї і молоді, обласний наркологічний диспансер та громадська організація «Молоді регіони».
Сергій Татусяк відвідав виставку фотографій і агітаційних плакатів проти куріння, яку організатори розташували у ТРК «Магіцентр». Спілкуючись з молоддю, голова схвально оцінив їхню просвітницьку роботу.
– Я впевнений, що суспільне переконання, масовий приклад – це ті засоби, які впливають на свідомість людей. Я сам не викурив жодної цигарки за життя, тому мені легко говорити про те, що без паління можна обійтися і воно неважливе для життя, для кар’єри, – зауважив С.Татусяк.
Також голова облради наголосив, що антитютюнові заходи в області мають бути системними.
– Владі і громадським організаціям потрібно разом шукати форми і методи роботи, спрямованої на популяризацію здорового способу життя і відпочинку без тютюну та алкоголю, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що на сьогодні місцева влада не справляється із проблемою забезпечення гідного дозвілля дітей та молоді, як це, наприклад, робиться у європейських країнах.
Голова облради також вважає, що відмовитися від цигарки людину має спонукати законодавча база держави, починаючи від заборони паління в громадських місцях до підвищення ціни на тютюновий акциз.
Окрім того Сергій Татусяк поставив свій підпис у зверненні до міської ради, яке ініціювали організатори акції «День без тютюну». У зверненні йдеться про заборону тютюнопаління в громадських місцях Вінниці.

 

Повернутись Створено: 1 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1113

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація