13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Здоровий спосіб життя Роздрукувати

 

На Вінниччині реалізовують всеукраїнську акцію «Єднаймося заради здоров’я»

7-8 липня на Вінниччині триває Всеукраїнська молодіжна акція профілактичного спрямування «Єднаймося заради здоров’я», ініційована Міністерством України у справах сім’ї, молоді і спорту.
Для участі в акції до Вінниці прибули представники обласних управлінь у справах сім’ї і молоді усіх областей країни та начальники відділів у справах сім’ї і молоді райдержадміністрацій Вінницької області.

7 липня у приміщенні облдержадміністрації відбулося відкриття акції, на якому вітальні слова учасникам заходу сказали заступник голови ОДА Любов Спірідонова, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та начальник відділу формування здорового способу життя Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту Вікторія Сановська.
Як зазначили організатори, мета заходу – на основі вінницького досвіду та передових практик діяльності інших регіонів держави щодо популяризації здорового способу життя напрацювати Концепцію загальнодержавної цільової соціальної програми «Формування здорового способу життя молоді України» на 2013-2017 роки.
– Ми напрацюємо базу для державної програми, внесемо свої пропозиції до проекту програми. Це має бути єдина повноцінна дієва програма, яка мусить ефективно реалізовуватися, а не як зараз, коли є щонайменше 15 програм, але недієвих, – повідомила Вікторія Сановська.
Також представниця уряду прокоментувала вибір міністерством Вінницької області для проведення всеукраїнського заходу.
– Регіон, який ми обираємо для реалізації наших заходів, визначається за річною звітністю про діяльність обласних управлінь у справах сім’ї і молоді. Вінниччина завжди входить в десятку кращих. А щодо пропаганди здорового способу життя, – тут область у лідерах, – зазначила В.Сановська.
Після офіційного відкриття акції на її учасників чекала дводенна насичена програма. З-поміж іншого інформативні доповіді начальників обласних управлінь у справах сім’ї і молоді, освіти й науки, охорони здоров’я, фізкультури та спорту, лідерів молодіжних громадських організацій.
Практична частина акції відбуватиметься на базі лікувально-оздоровчого спорткомплексу «Маяк» (с.Селище Тиврівського району), Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом та ще у 26-ти оздоровчих закладах області.
Загалом Всеукраїнською молодіжною акцією профілактичного спрямування «Єднаймося заради здоров’я» організатори планують охопити близько 5 тисяч людей.

 

Повернутись Створено: 7 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація