Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Здоровий спосіб життя Роздрукувати

 

На Вінниччині реалізовують всеукраїнську акцію «Єднаймося заради здоров’я»

7-8 липня на Вінниччині триває Всеукраїнська молодіжна акція профілактичного спрямування «Єднаймося заради здоров’я», ініційована Міністерством України у справах сім’ї, молоді і спорту.
Для участі в акції до Вінниці прибули представники обласних управлінь у справах сім’ї і молоді усіх областей країни та начальники відділів у справах сім’ї і молоді райдержадміністрацій Вінницької області.

7 липня у приміщенні облдержадміністрації відбулося відкриття акції, на якому вітальні слова учасникам заходу сказали заступник голови ОДА Любов Спірідонова, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та начальник відділу формування здорового способу життя Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту Вікторія Сановська.
Як зазначили організатори, мета заходу – на основі вінницького досвіду та передових практик діяльності інших регіонів держави щодо популяризації здорового способу життя напрацювати Концепцію загальнодержавної цільової соціальної програми «Формування здорового способу життя молоді України» на 2013-2017 роки.
– Ми напрацюємо базу для державної програми, внесемо свої пропозиції до проекту програми. Це має бути єдина повноцінна дієва програма, яка мусить ефективно реалізовуватися, а не як зараз, коли є щонайменше 15 програм, але недієвих, – повідомила Вікторія Сановська.
Також представниця уряду прокоментувала вибір міністерством Вінницької області для проведення всеукраїнського заходу.
– Регіон, який ми обираємо для реалізації наших заходів, визначається за річною звітністю про діяльність обласних управлінь у справах сім’ї і молоді. Вінниччина завжди входить в десятку кращих. А щодо пропаганди здорового способу життя, – тут область у лідерах, – зазначила В.Сановська.
Після офіційного відкриття акції на її учасників чекала дводенна насичена програма. З-поміж іншого інформативні доповіді начальників обласних управлінь у справах сім’ї і молоді, освіти й науки, охорони здоров’я, фізкультури та спорту, лідерів молодіжних громадських організацій.
Практична частина акції відбуватиметься на базі лікувально-оздоровчого спорткомплексу «Маяк» (с.Селище Тиврівського району), Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом та ще у 26-ти оздоровчих закладах області.
Загалом Всеукраїнською молодіжною акцією профілактичного спрямування «Єднаймося заради здоров’я» організатори планують охопити близько 5 тисяч людей.

 

Повернутись Створено: 7 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1071

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація