23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Земельна реформа Роздрукувати

Позитивний приклад публічного обговорення актуального питання на минулому тижні продемонстрували учасники «круглого столу» «Земельна реформа в Україні на часі». Серед присутніх на заході, що відбувся 01 липня 2011року в конференц-залі Вінницької обласної державної адміністрації були: Голова Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Василь Черній, начальник Головного управління Держкомзему у Вінницькій області Олексій Коник, депутати обласної ради, вузькопрофільні спеціалісти, сільські голови та інші.
Питання модернізації земельного законодавства наразі гостро стоїть для українців - власників земельних наділів, адже традиційне продовження мораторію на продаж землі не залишає їм права розпорядитись своїм паєм за власним бажанням.
- Мораторію приписали абсолютно неіснуючі якості - каже голова Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник, - кожна людина думає, що якщо існує мораторій, то земля не продається, тому немає ніякого остраху, що нею будуть розпоряджатись і експлуатувати навіть іноземці.
Серед першочергових завдань органів державної влади - захист інтересів і повноцінна підтримка сільської громади та фермерів. Проведення земельної реформи дозволить вперше за останні десятиліття легалізувати землевласників, створити прозорий обіг земель сільгосппризначення та забезпечити продовольчу безпеку. Тож, враховуючи суспільно-значиму місію модернізації земельного законодавства, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, з впевненістю констатує, що реформи відбудуться і модель влади буде сформована таким чином, що буде працювати в кінцевому підсумку на інтереси людини, її соціальні гарантії і добробут.
- Впевненності надає те, що вперше за 20 років незалежності є політична воля Президента, щодо проведення реформ, - каже Сергій Пилипович.
Також, учасники «круглого столу», наголосили, що зміни законів у сфері земельних відносин гарантуватимуть раціональне використання землі сільгосппризначення, оскільки буде чітко визначений її власник.

Повернутись Створено: 5 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація