Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Земельна реформа Роздрукувати

Позитивний приклад публічного обговорення актуального питання на минулому тижні продемонстрували учасники «круглого столу» «Земельна реформа в Україні на часі». Серед присутніх на заході, що відбувся 01 липня 2011року в конференц-залі Вінницької обласної державної адміністрації були: Голова Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Василь Черній, начальник Головного управління Держкомзему у Вінницькій області Олексій Коник, депутати обласної ради, вузькопрофільні спеціалісти, сільські голови та інші.
Питання модернізації земельного законодавства наразі гостро стоїть для українців - власників земельних наділів, адже традиційне продовження мораторію на продаж землі не залишає їм права розпорядитись своїм паєм за власним бажанням.
- Мораторію приписали абсолютно неіснуючі якості - каже голова Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник, - кожна людина думає, що якщо існує мораторій, то земля не продається, тому немає ніякого остраху, що нею будуть розпоряджатись і експлуатувати навіть іноземці.
Серед першочергових завдань органів державної влади - захист інтересів і повноцінна підтримка сільської громади та фермерів. Проведення земельної реформи дозволить вперше за останні десятиліття легалізувати землевласників, створити прозорий обіг земель сільгосппризначення та забезпечити продовольчу безпеку. Тож, враховуючи суспільно-значиму місію модернізації земельного законодавства, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, з впевненістю констатує, що реформи відбудуться і модель влади буде сформована таким чином, що буде працювати в кінцевому підсумку на інтереси людини, її соціальні гарантії і добробут.
- Впевненності надає те, що вперше за 20 років незалежності є політична воля Президента, щодо проведення реформ, - каже Сергій Пилипович.
Також, учасники «круглого столу», наголосили, що зміни законів у сфері земельних відносин гарантуватимуть раціональне використання землі сільгосппризначення, оскільки буде чітко визначений її власник.

Повернутись Створено: 5 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація