Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Земельна реформа Роздрукувати

Позитивний приклад публічного обговорення актуального питання на минулому тижні продемонстрували учасники «круглого столу» «Земельна реформа в Україні на часі». Серед присутніх на заході, що відбувся 01 липня 2011року в конференц-залі Вінницької обласної державної адміністрації були: Голова Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Василь Черній, начальник Головного управління Держкомзему у Вінницькій області Олексій Коник, депутати обласної ради, вузькопрофільні спеціалісти, сільські голови та інші.
Питання модернізації земельного законодавства наразі гостро стоїть для українців - власників земельних наділів, адже традиційне продовження мораторію на продаж землі не залишає їм права розпорядитись своїм паєм за власним бажанням.
- Мораторію приписали абсолютно неіснуючі якості - каже голова Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник, - кожна людина думає, що якщо існує мораторій, то земля не продається, тому немає ніякого остраху, що нею будуть розпоряджатись і експлуатувати навіть іноземці.
Серед першочергових завдань органів державної влади - захист інтересів і повноцінна підтримка сільської громади та фермерів. Проведення земельної реформи дозволить вперше за останні десятиліття легалізувати землевласників, створити прозорий обіг земель сільгосппризначення та забезпечити продовольчу безпеку. Тож, враховуючи суспільно-значиму місію модернізації земельного законодавства, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, з впевненістю констатує, що реформи відбудуться і модель влади буде сформована таким чином, що буде працювати в кінцевому підсумку на інтереси людини, її соціальні гарантії і добробут.
- Впевненності надає те, що вперше за 20 років незалежності є політична воля Президента, щодо проведення реформ, - каже Сергій Пилипович.
Також, учасники «круглого столу», наголосили, що зміни законів у сфері земельних відносин гарантуватимуть раціональне використання землі сільгосппризначення, оскільки буде чітко визначений її власник.

Повернутись Створено: 5 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 895

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація