13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Земельна реформа Роздрукувати

Позитивний приклад публічного обговорення актуального питання на минулому тижні продемонстрували учасники «круглого столу» «Земельна реформа в Україні на часі». Серед присутніх на заході, що відбувся 01 липня 2011року в конференц-залі Вінницької обласної державної адміністрації були: Голова Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Василь Черній, начальник Головного управління Держкомзему у Вінницькій області Олексій Коник, депутати обласної ради, вузькопрофільні спеціалісти, сільські голови та інші.
Питання модернізації земельного законодавства наразі гостро стоїть для українців - власників земельних наділів, адже традиційне продовження мораторію на продаж землі не залишає їм права розпорядитись своїм паєм за власним бажанням.
- Мораторію приписали абсолютно неіснуючі якості - каже голова Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетник, - кожна людина думає, що якщо існує мораторій, то земля не продається, тому немає ніякого остраху, що нею будуть розпоряджатись і експлуатувати навіть іноземці.
Серед першочергових завдань органів державної влади - захист інтересів і повноцінна підтримка сільської громади та фермерів. Проведення земельної реформи дозволить вперше за останні десятиліття легалізувати землевласників, створити прозорий обіг земель сільгосппризначення та забезпечити продовольчу безпеку. Тож, враховуючи суспільно-значиму місію модернізації земельного законодавства, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, з впевненістю констатує, що реформи відбудуться і модель влади буде сформована таким чином, що буде працювати в кінцевому підсумку на інтереси людини, її соціальні гарантії і добробут.
- Впевненності надає те, що вперше за 20 років незалежності є політична воля Президента, щодо проведення реформ, - каже Сергій Пилипович.
Також, учасники «круглого столу», наголосили, що зміни законів у сфері земельних відносин гарантуватимуть раціональне використання землі сільгосппризначення, оскільки буде чітко визначений її власник.

Повернутись Створено: 5 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 846

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація