21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Земельна реформа Роздрукувати

Микола Присяжнюк: «Завдання реформи − вдихнути економічне життя в українське село»

26 липня відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка. Темою наради стало завершення земельної реформи та проведення щодо неї роз’яснювальної роботи у регіонах. Вінниччину на селекторі представляли голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови ОДА Василь Черній, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, начальник Головуправління Держкомзему у Вінницькій області Олексій Коник, керівники профільних управлінь та сільгоспорганізацій.

У ході наради Міністр агрополітики поставив перед керівниками регіонів завдання «номер один»: провести роз’яснювальну роботу щодо обговорення законопроекту «Про ринок земель», який восени розглядатиметься парламентом у другому читанні.
− Ви повинні в регіонах вивчити закон, обговорити його на усіх рівнях і подати пропозиції в наше міністерство, − наголосив Микола Присяжнюк.
Він зазначив, що завершення земельної реформи має відбутися цього року, а практичне її впровадження − з 1 січня 2012 року.
− Пріоритети реформи − нарощування обсягів сільськогосподарської продукції та недопущення обезземелення селянина. В цілому, завдання реформи − вдихнути економічне життя в українське село, − підкреслив міністр.
Урядовець доручив керівникам регіонів створити обласні та районні штаби з питань земельної реформи, залучити до роботи науковців, освітян, ЗМІ. Окрім того, до Державного земельного агентства щотижня має надходити інформація про заходи, які проводить влада краю в світлі реформи.
Голова Вінницької ОДА Микола Джига поінформував міністра про те, що в області вже 4 місяці діє робоча група з питань земельної реформи. За цей час проведено роз’яснювальну роботу з населенням у вигляді круглих столів, семінарів, навчань посадовців, а також висвітлення даної тематики у друкованих та електронних ЗМІ.
− Ми виготовили пам’ятку у вигляді буклета з тлумаченням основних положень закону та підготували спецвипуск газети тиражем 500 тисяч, які дійдуть в кожну територіальну громаду, − зауважив М.Джига.
В свою чергу Микола Присяжнюк повідомив, що наразі міністерство аграрної політики та продовольства працює над двома новими законопроектами, що стосуються земельної реформи, − «Про консолідацію сільськогосподарських земель» та «Про родючість ґрунтів».
Також (за попередньою інформацією) 4 серпня на Вінниччині відбудеться нарада Прем’єр-міністра України Миколи Азарова із керівниками усіх областей щодо завершення жнивної кампанії в Україні та підготовки до осінніх польових робіт.

Повернутись Створено: 26 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація