23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Земельна реформа Роздрукувати

Микола Присяжнюк: «Завдання реформи − вдихнути економічне життя в українське село»

26 липня відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка. Темою наради стало завершення земельної реформи та проведення щодо неї роз’яснювальної роботи у регіонах. Вінниччину на селекторі представляли голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови ОДА Василь Черній, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, начальник Головуправління Держкомзему у Вінницькій області Олексій Коник, керівники профільних управлінь та сільгоспорганізацій.

У ході наради Міністр агрополітики поставив перед керівниками регіонів завдання «номер один»: провести роз’яснювальну роботу щодо обговорення законопроекту «Про ринок земель», який восени розглядатиметься парламентом у другому читанні.
− Ви повинні в регіонах вивчити закон, обговорити його на усіх рівнях і подати пропозиції в наше міністерство, − наголосив Микола Присяжнюк.
Він зазначив, що завершення земельної реформи має відбутися цього року, а практичне її впровадження − з 1 січня 2012 року.
− Пріоритети реформи − нарощування обсягів сільськогосподарської продукції та недопущення обезземелення селянина. В цілому, завдання реформи − вдихнути економічне життя в українське село, − підкреслив міністр.
Урядовець доручив керівникам регіонів створити обласні та районні штаби з питань земельної реформи, залучити до роботи науковців, освітян, ЗМІ. Окрім того, до Державного земельного агентства щотижня має надходити інформація про заходи, які проводить влада краю в світлі реформи.
Голова Вінницької ОДА Микола Джига поінформував міністра про те, що в області вже 4 місяці діє робоча група з питань земельної реформи. За цей час проведено роз’яснювальну роботу з населенням у вигляді круглих столів, семінарів, навчань посадовців, а також висвітлення даної тематики у друкованих та електронних ЗМІ.
− Ми виготовили пам’ятку у вигляді буклета з тлумаченням основних положень закону та підготували спецвипуск газети тиражем 500 тисяч, які дійдуть в кожну територіальну громаду, − зауважив М.Джига.
В свою чергу Микола Присяжнюк повідомив, що наразі міністерство аграрної політики та продовольства працює над двома новими законопроектами, що стосуються земельної реформи, − «Про консолідацію сільськогосподарських земель» та «Про родючість ґрунтів».
Також (за попередньою інформацією) 4 серпня на Вінниччині відбудеться нарада Прем’єр-міністра України Миколи Азарова із керівниками усіх областей щодо завершення жнивної кампанії в Україні та підготовки до осінніх польових робіт.

Повернутись Створено: 26 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація