21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Землевпорядкування Роздрукувати

До кінця року місцеві ради мають завершити оцінку земель

Сільські, селищні та міські ради до 1 січня 2013 року мають здійснити аналіз стану інвентаризації земель своїх населених пунктів і завершити первинну нормативну грошову оцінку цих земель. Таку рекомендацію затвердила своїм рішенням Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 4 жовтня під час виїзного засідання у Тиврові. Очолив засідання голова облради Сергій Татусяк.

Члени Координаційної ради заслухали інформацію начальника Головного управління Держкомзему у Вінницькій області Олексія Коника про стан інвентаризації земельного фонду і нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Вінниччини. Він повідомив, що площа земель населених пунктів області станом на 01.10.2012 року складає 380.2 тис. га, з них проінвентаризовано 344.9 тис. га або 90.7% від загальної площі.
– З усіх районів області найбільше проінвентаризовано в 2012 році земель населених пунктів у Крижопільському (2233 га - 21.3% від загальної площі), Ямпільському (698 га – 5.6%), Мурованокуриловецькому (525 га - 4.7%) та Гайсинському (297 га – 1.9% від загальної площі) районах, – поінформував О.Коник.
Сергій Татусяк зауважив, що останнім часом є багато нарікань від громадян, які не можуть отримати витяги про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, садівництва, гаражного будівництва та надати їх нотаріусам для оформлення спадщини та дарування.
– Без витягу з нормативної грошової оцінки земельної ділянки нотаріуси не в змозі посвідчувати такі угоди. Люди опиняються в безвихідному положенні, а це призводить до соціальної напруги. Тому наголошую, що врегулювання зазначеного питання потребує якнайшвидших заходів, – підкреслив С.Татусяк.
Обговоривши актуальне питання, Координаційна рада ухвалила рішення про розгляд даного питання у кожному районі окремо. Головному управлінню Держкомзему у Вінницькій області рекомендовано спільно з Головним фінансовим управлінням облдержадміністрації надати пропозиції щодо фінансування робіт зі здійснення грошової оцінки та інвентаризації земель. Виходячи з них, обласна Рада передбачить відповідні кошти в обласному бюджеті у 2012 та 2013 роках.
Крім того, Координаційна рада рекомендувала сільським, селищним та міським радам до 1 січня 2013 року завершити інвентаризацію земель. Також за необхідністю укласти угоди щодо повторної оцінки земель, передбачивши для цього відповідне фінансування у місцевих бюджетах.


Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1085

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація