23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Землевпорядкування Роздрукувати

До кінця року місцеві ради мають завершити оцінку земель

Сільські, селищні та міські ради до 1 січня 2013 року мають здійснити аналіз стану інвентаризації земель своїх населених пунктів і завершити первинну нормативну грошову оцінку цих земель. Таку рекомендацію затвердила своїм рішенням Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 4 жовтня під час виїзного засідання у Тиврові. Очолив засідання голова облради Сергій Татусяк.

Члени Координаційної ради заслухали інформацію начальника Головного управління Держкомзему у Вінницькій області Олексія Коника про стан інвентаризації земельного фонду і нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Вінниччини. Він повідомив, що площа земель населених пунктів області станом на 01.10.2012 року складає 380.2 тис. га, з них проінвентаризовано 344.9 тис. га або 90.7% від загальної площі.
– З усіх районів області найбільше проінвентаризовано в 2012 році земель населених пунктів у Крижопільському (2233 га - 21.3% від загальної площі), Ямпільському (698 га – 5.6%), Мурованокуриловецькому (525 га - 4.7%) та Гайсинському (297 га – 1.9% від загальної площі) районах, – поінформував О.Коник.
Сергій Татусяк зауважив, що останнім часом є багато нарікань від громадян, які не можуть отримати витяги про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, садівництва, гаражного будівництва та надати їх нотаріусам для оформлення спадщини та дарування.
– Без витягу з нормативної грошової оцінки земельної ділянки нотаріуси не в змозі посвідчувати такі угоди. Люди опиняються в безвихідному положенні, а це призводить до соціальної напруги. Тому наголошую, що врегулювання зазначеного питання потребує якнайшвидших заходів, – підкреслив С.Татусяк.
Обговоривши актуальне питання, Координаційна рада ухвалила рішення про розгляд даного питання у кожному районі окремо. Головному управлінню Держкомзему у Вінницькій області рекомендовано спільно з Головним фінансовим управлінням облдержадміністрації надати пропозиції щодо фінансування робіт зі здійснення грошової оцінки та інвентаризації земель. Виходячи з них, обласна Рада передбачить відповідні кошти в обласному бюджеті у 2012 та 2013 роках.
Крім того, Координаційна рада рекомендувала сільським, селищним та міським радам до 1 січня 2013 року завершити інвентаризацію земель. Також за необхідністю укласти угоди щодо повторної оцінки земель, передбачивши для цього відповідне фінансування у місцевих бюджетах.


Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація