9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Землевпорядники Вінниччини відсвяткували професійне свято Роздрукувати

15 березня у  Головному управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області відбулись урочистості з нагоди святкування Дня землевпорядника.  З професійним святом присутніх привітали заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області Інна Кухарчук і перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

– Вам надано право розпоряджаєтеся землею – найдорожчим, що є у нашій державі, бо Україна завжди була аграрною, – підкреслила Інна Кухарчук, звертаючись до учасників зібрання від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу. – Кожна людина, яка живе на теренах нашої області, рано чи пізно звертається до вас за допомогою, щоб узаконити свої права, або вирішити інші питання земельних відносин. Висловлюю вам щиру вдячність за результати вашої щоденної роботи, за впровадження законів, які приймаються на рівні держави, адже завдяки вам Вінниччина завжди була і є в лідерах. Бажаю вам здоров’я, наснаги, успішної діяльності і нових здобутків.

Своїх колег також привітали начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак та директор Вінницької філії Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» Василь Пасічняк.

Кращих працівників за вагомий внесок в галузі земельних відносин, високий професіоналізм і сумлінне виконання службових обов’язків було відзначено Грамотами Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, а також грошовими винагородами, які вручила помічник народного депутата України Григорія Заболотного Оксана Табун.

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області Інна Кухарчук і перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко також нагородили працівників Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

День землевпорядника  – професійне свято в Україні. Відзначається щороку в другу суботу березня, починаючи з 2000 року.

Свято встановлено Указом Президента України Леоніда Кучми. Як зазначено в Указі, свято встановлено «на підтримку ініціативи Державного комітету України по земельних ресурсах і Спілки землевпорядників України та враховуючи значний внесок землевпорядників у проведення реформ в Україні, забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів».

Повернутись Створено: 15 березня 2018 року, 17:14 Переглядів: 787

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація