23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Землевпорядників семи районів навчали вирішенню земельних спорів Роздрукувати

4 вересня відбулись семінарські заняття для землевпорядників сільських, селищних рад Бершадського, Гайсинського, Крижопільського, Піщанського, Тростянецького, Теплицького та Чечельницького районів, які проходили на базі Тростянецького району. Навчання організовано Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. Виступаючи перед учасниками семінару, він наголосив, що зараз аграріїв найбільше цікавлять не стільки кількісні показники урожаю, скільки можливість захистити свою працю від рейдерів.

– Ці земельні війни не приведуть ні до чого доброго. На сьогодні в кожній області працюють антирейдерські штаби, головна функція яких – убезпечувати аграрні підприємства від незаконного захоплення з боку тих людей, які жодного відношення до землі не мають, але прагнуть відкусити шматок «земельного» пирога, використовуючи при цьому різні протизаконні схеми з документами, підписами та реєстрами, – зазначив у своєму виступі Ігор Вікторович. – Такий штаб діє також і у Вінницькій області й обіцяє оперативну відповідь на кожну таку зухвалість. Його засідання проводяться кожного тижня щовівторка. На гарячу лінію «Стоп-рейдер» (0432) 614503, створену при штабі, може звернутися будь-яка людина, якщо її майнові чи земельні права хочуть порушити.

Про вирішення земельних спорів, особливості оренди землі, надання невитребуваних земельних часток (паїв) в оренду, визнання невитребуваних земельних часток (паїв), земельних ділянок (паїв) відумерлою спадщиною поінформував заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сергій Рябцун.

Під час навчальних занять землевпорядникам також розповіли про повноваження Держгеокадастру у сфері надання адміністративних послуг; про роботу з реєстрами; про особливості електронного врядування.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 09:47 Переглядів: 627

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація