Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Землевпорядників семи районів навчали вирішенню земельних спорів Роздрукувати

4 вересня відбулись семінарські заняття для землевпорядників сільських, селищних рад Бершадського, Гайсинського, Крижопільського, Піщанського, Тростянецького, Теплицького та Чечельницького районів, які проходили на базі Тростянецького району. Навчання організовано Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. Виступаючи перед учасниками семінару, він наголосив, що зараз аграріїв найбільше цікавлять не стільки кількісні показники урожаю, скільки можливість захистити свою працю від рейдерів.

– Ці земельні війни не приведуть ні до чого доброго. На сьогодні в кожній області працюють антирейдерські штаби, головна функція яких – убезпечувати аграрні підприємства від незаконного захоплення з боку тих людей, які жодного відношення до землі не мають, але прагнуть відкусити шматок «земельного» пирога, використовуючи при цьому різні протизаконні схеми з документами, підписами та реєстрами, – зазначив у своєму виступі Ігор Вікторович. – Такий штаб діє також і у Вінницькій області й обіцяє оперативну відповідь на кожну таку зухвалість. Його засідання проводяться кожного тижня щовівторка. На гарячу лінію «Стоп-рейдер» (0432) 614503, створену при штабі, може звернутися будь-яка людина, якщо її майнові чи земельні права хочуть порушити.

Про вирішення земельних спорів, особливості оренди землі, надання невитребуваних земельних часток (паїв) в оренду, визнання невитребуваних земельних часток (паїв), земельних ділянок (паїв) відумерлою спадщиною поінформував заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сергій Рябцун.

Під час навчальних занять землевпорядникам також розповіли про повноваження Держгеокадастру у сфері надання адміністративних послуг; про роботу з реєстрами; про особливості електронного врядування.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 09:47 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація