23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Землевпорядників Вінниччини привітали з професійним святом Роздрукувати

Ветеранів та працівників Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області сьогодні, 6 березня, привітали з Днем землевпорядника.  Участь в урочистих зборах взяли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, народні депутати України Григорій Заболотний та Сергій Кудлаєнко.

– Вінниччина завжди була на перших позиціях в формуванні земельного законодавства, – підкреслила Інна Кухарчук, звертаючись до учасників зібрання від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу. – Кожен, хто має відношення до професії землевпорядника закладає цеглинку у результати роботу величезного колективу всієї Вінницької області. Завдяки вам Вінниччина завжди була і є в лідерах щодо напрацювання рішень для впровадження законів.

Своїх колег також привітав начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак. Він також розповів і про досягнення галузі за минулий рік.

– Протягом минулого року Головними управлінням приділялась велика увага державному управлінню земельними ресурсами, реформуванню земельних відносин на основі раціонального та ефективного використання землі, гарантування громадянам, юридичним особам, територіальним громадам сіл, селищ та міст права власності на землю, – зазначив Юрій Козак.

Минулого року до Головного управління звернулося 19248 учасників антитерористичної операції із клопотаннями про отримання земельних ділянок. З них 16810 громадян вже отримали накази про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну орієнтовну площу 25402,1869 га.

2018 року було укладено 847 договорів оренди землі, на площу18 358 га, орендна плата за якими склала 54 447 587 грн. Зокрема, укладено 136 додаткових угод про поновлення на площу4 119 га.

Також  внесено зміни до 294 договорів оренди, укладених з райдержадміністраціями стосовно збільшення орендної плати, на площу 9 150 га, розмір орендної плати склав 21 611 195 грн, до внесення змін орендна плата становила 5 077 559 грн.

Станом на 01.03.2019р. спеціалістами структурних підрозділів у районах та місті Вінниці Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області уже опрацьовано 46309 заяв щодо надання витягів про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

До місцевого бюджету 2018 року від проведення державної експертизи землевпорядної документації з оцінки земель надійшло 88052,88 грн.

Всього від надання адміністративних послуг державними кадастровими реєстраторами до місцевих бюджетів за 2018 рік надійшло 4 млн 484 тис. грн.

Тож, працівників за вагомий внесок в галузі земельних відносин, високий професіоналізм і сумлінне виконання службових обов’язків було відзначено Грамотами Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, а також грошовими винагородами, які вручили народні депутати України Григорій Заболотний та Сергій Кудлаєнко.

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області Інна Кухарчук і перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко також нагородили працівників Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

День землевпорядника  – професійне свято в Україні. Відзначається щороку в другу суботу березня. Цього року День землевпорядника України припадає на 9 березня. Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

 

Повернутись Створено: 6 березня 2019 року, 17:09
Оновлено: 7 березня 2019 року, 10:04
Переглядів: 377

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація