Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Землякам-фронтовикам доставлено на передову продукти харчування і медикаменти Роздрукувати

Голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур разом з волонтерами благодійного фонду «Тростянеччина» – депутатом Тростянецької райради, редактором газети «Тростянецькі вісті» Анатолієм Савченком, Олегом Сандуляком та Романом Максимчуком побували в зоні бойового конфлікту на Донбасі. Вони відвідали бійців окремого дев’ятого мотопіхотного батальйону окремої 59-ї мотопіхотної бригади, який сформований переважно з вихідців Вінницької області.

Наші земляки несуть сьогодні нелегку службу, змінивши на передових позиціях 36-ту бригаду морських піхотинців у районі Широкіного, Водяного, Гнутового, Павлополя.

– Сьогодні ми повинні показати підтримку нашим хлопцям. Тим, хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто постійно відчуває на собі свист куль та снарядів, тим, хто бачить смерть своїх друзів. Тому, що, лише відчуваючи нашу з вами підтримку, вони мужньо стоять на сторожі незалежності, продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України, – зазначив Геннадій Мазур.

Землякам-фронтовикам доставлено на передову в достатній кількості продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, телевізори, генератор.

Поїздка профінансована коштами родини депутата Геннадія Мазура і за підтримки небайдужих людей.

Повернутись Створено: 6 жовтня 2017 року, 12:42 Переглядів: 545

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація