Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Жеребкуванням визначено кандидатів конкурсної комісії Роздрукувати

Сьогодні, 22 травня, відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під головуванням Людмили Станіславенко.

На обговоренні були присутні заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник  начальника юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Лілія Тичко, заступник начальника відділу управління  комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради Юлія Бабій, директор департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, представники засобів масової інформації та громадськості.

Депутати обласної Ради, члени постійної комісії шляхом жеребкування визначали кандидатів від громадської організації «Вінницької обласної організації профспілки працівників культури» до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Таким чином, до неї увійшли голова обласної організації профспілки працівників культури Тетяна Побережна, юрист обласного комітету профспілки працівників культури Вадим Шевчук та член Президії обласного комітету профспілки працівників культури Микола Безносюк.

На розгляд постійної комісії обласної Ради було внесено  вісім питань, а саме:

– Про визначення кандидатів від громадської організації «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури» до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури  «Кіно-Поділля».

– Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України ХАРМАТОВОЇ Ванди Юріївни.

– Про затвердження списків учнів, учителів, наукових керівників для нагородження на обласному святі-зустрічі з обдарованою молоддю «Таланти Поділля-2019».

– Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про

здійснення делегованих обласною Радою повноважень.

– Про хід виконання Обласної цільової соціальної програми оздоровлення, відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року. 

– Про проект рішення «Про керівника Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича».

– Про проект рішення «Про керівника комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

– Про проект рішення «Про керівника Тульчинського коледжу культури».

Депутати погодили ці проекти рішення та внесли їх на розгляд чергової сесії обласної Ради. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 22 травня 2019 року, 16:41 Переглядів: 509

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація