23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Жеребкуванням визначено кандидатів конкурсної комісії Роздрукувати

Сьогодні, 22 травня, відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під головуванням Людмили Станіславенко.

На обговоренні були присутні заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник  начальника юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Лілія Тичко, заступник начальника відділу управління  комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради Юлія Бабій, директор департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, представники засобів масової інформації та громадськості.

Депутати обласної Ради, члени постійної комісії шляхом жеребкування визначали кандидатів від громадської організації «Вінницької обласної організації профспілки працівників культури» до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Таким чином, до неї увійшли голова обласної організації профспілки працівників культури Тетяна Побережна, юрист обласного комітету профспілки працівників культури Вадим Шевчук та член Президії обласного комітету профспілки працівників культури Микола Безносюк.

На розгляд постійної комісії обласної Ради було внесено  вісім питань, а саме:

– Про визначення кандидатів від громадської організації «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури» до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури  «Кіно-Поділля».

– Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України ХАРМАТОВОЇ Ванди Юріївни.

– Про затвердження списків учнів, учителів, наукових керівників для нагородження на обласному святі-зустрічі з обдарованою молоддю «Таланти Поділля-2019».

– Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про

здійснення делегованих обласною Радою повноважень.

– Про хід виконання Обласної цільової соціальної програми оздоровлення, відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року. 

– Про проект рішення «Про керівника Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича».

– Про проект рішення «Про керівника комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

– Про проект рішення «Про керівника Тульчинського коледжу культури».

Депутати погодили ці проекти рішення та внесли їх на розгляд чергової сесії обласної Ради. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 22 травня 2019 року, 16:41 Переглядів: 376

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація