9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Жеребкуванням визначено кандидатів конкурсної комісії Роздрукувати

Сьогодні, 22 травня, відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під головуванням Людмили Станіславенко.

На обговоренні були присутні заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник  начальника юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Лілія Тичко, заступник начальника відділу управління  комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради Юлія Бабій, директор департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, представники засобів масової інформації та громадськості.

Депутати обласної Ради, члени постійної комісії шляхом жеребкування визначали кандидатів від громадської організації «Вінницької обласної організації профспілки працівників культури» до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Таким чином, до неї увійшли голова обласної організації профспілки працівників культури Тетяна Побережна, юрист обласного комітету профспілки працівників культури Вадим Шевчук та член Президії обласного комітету профспілки працівників культури Микола Безносюк.

На розгляд постійної комісії обласної Ради було внесено  вісім питань, а саме:

– Про визначення кандидатів від громадської організації «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури» до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури  «Кіно-Поділля».

– Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України ХАРМАТОВОЇ Ванди Юріївни.

– Про затвердження списків учнів, учителів, наукових керівників для нагородження на обласному святі-зустрічі з обдарованою молоддю «Таланти Поділля-2019».

– Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про

здійснення делегованих обласною Радою повноважень.

– Про хід виконання Обласної цільової соціальної програми оздоровлення, відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року. 

– Про проект рішення «Про керівника Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича».

– Про проект рішення «Про керівника комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

– Про проект рішення «Про керівника Тульчинського коледжу культури».

Депутати погодили ці проекти рішення та внесли їх на розгляд чергової сесії обласної Ради. Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 22 травня 2019 року, 16:41 Переглядів: 622

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація