9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Жеребкуванням визначено склад конкурсної комісії Роздрукувати

Депутати обласної Ради, члени постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини методом жеребкування визначили кандидатів від громадських організацій, котрі увійдуть до складу конкурсних комісій з проведення добору на посади керівників закладів культури.

Засідання відбулось під головуванням депутата обласної Ради Людмили Станіславенко, за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко, начальника юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Алли Олійник, заступника начальника юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Лілії Тичко, головного спеціаліста управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Юлії Бабій, голови Громадської ради при обласній Раді Наталії Морозової, а також представників засобів масової інформації та громадськості.

На розгляд постійної комісії було внесено одне питання «Про визначення кандидатів від громадських організацій до складу конкурсних комісій із проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури: директора Вінницького обласного художнього музею та директора Комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури

 «Кіно-Поділля».

Депутати одноголосно методом жеребкування включили кандидатів від громадських організацій до складу конкурсних комісій із проведення добору на посади, зокрема:

директора Вінницького обласного художнього музею

– ШЕВЧУКА Вадима Олександровича - від Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури;

– ЄФІМОВУ Валентину Іванівну – від Громадської організації «Український центр розвитку музейної справи»;

– МЕНЧЕНКА Романа Анатолійовича – від Вінницької філії Громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО».

директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля»

– ПОБЕРЕЖНУ Тетяну Іванівну – від Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури;

– ШЕВЧУКА Вадима Олександровича – від Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури;

– ГАРБУЛІНСЬКОГО Сергія Вікторовича – від Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури.

– Цього року це перше засідання постійної комісії, яку я очолюю, – зазначила Людмила Станіславенко. – В ході роботи вивчили надані документи й обговорили їхню відповідність до вимог чинного законодавства. В рамках засідання обговорили спосіб голосування, розглянули кандидатів на посаду директора Вінницького обласного художнього музею та директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». З колегами за всіма правилами провели жеребкування. На засіданні комісії були присутні представники громадських організацій та засоби масової інформації. Це питання члени комісії рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради. Вдячна колегам за плідну роботу та одностайність у прийнятті рішень.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 січня 2019 року, 09:42 Переглядів: 573

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація