9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Жінки дев’яти сіл Вінницького району пройшли обстеження на мамографі «Квітка» Роздрукувати

За сприяння депутатів обласної Ради Олександра Масленнікова та Сергія Кривешка жительки Вінницького району отримали можливість безкоштовно здійснити медичне обстеження на пересувному цифровому мамографу «Квітка». Зокрема, таку можливість отримали жінки сіл Ільківки, Горбанівки, Некрасово, Вінницьких Хуторів, Писарівки, Іванівки, Хижинців, Щіток та Комарова. 

- Приїзд «Квітки» - це важливо для нас, - зазначили жінки, які прийшли на обстеження. На жаль, ми не завжди маємо змогу вчасно приїхати на обстеження до обласного центру й потурбуватись про своє здоров’я.

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков наголосив, що турбота про здоров’я людей - це один із пріоритетних напрямків його роботи на виборчому окрузі.

 - Наближення такої діагностики до жителів сіл, які не завжди можуть дістатися до Вінниці з різних причин, надзвичайно важливе для збереження здоров’я наших жінок, – сказав Олександр Георгійович. – Бажаю всім нашим краянкам, які проходять обстеження, добрих результатів і міцного здоров’я.

Організацію та проведення обстеження прокоментував і Сергій Кривешко, який організував обстеженням жінок на своєму виборчому окрузі.

– Цими приїздами мамографа до громад мого виборчого округу я хочу наблизити діагностику небезпечних недуг, – сказав Сергій Сергійович. –  Хочу аби жінки мали змогу обстежитись безкоштовно та не відриваючись від дому. Бажаю, щоб усі, хто проходить обстеження, отримали добрі результати.

Депутати подякував за активну співпрацю працівникам місцевих амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

За матеріалами Вінницької регіональної газети «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 13 липня 2017 року, 10:56 Переглядів: 622

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація