Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Жінки дев’яти сіл Вінницького району пройшли обстеження на мамографі «Квітка» Роздрукувати

За сприяння депутатів обласної Ради Олександра Масленнікова та Сергія Кривешка жительки Вінницького району отримали можливість безкоштовно здійснити медичне обстеження на пересувному цифровому мамографу «Квітка». Зокрема, таку можливість отримали жінки сіл Ільківки, Горбанівки, Некрасово, Вінницьких Хуторів, Писарівки, Іванівки, Хижинців, Щіток та Комарова. 

- Приїзд «Квітки» - це важливо для нас, - зазначили жінки, які прийшли на обстеження. На жаль, ми не завжди маємо змогу вчасно приїхати на обстеження до обласного центру й потурбуватись про своє здоров’я.

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков наголосив, що турбота про здоров’я людей - це один із пріоритетних напрямків його роботи на виборчому окрузі.

 - Наближення такої діагностики до жителів сіл, які не завжди можуть дістатися до Вінниці з різних причин, надзвичайно важливе для збереження здоров’я наших жінок, – сказав Олександр Георгійович. – Бажаю всім нашим краянкам, які проходять обстеження, добрих результатів і міцного здоров’я.

Організацію та проведення обстеження прокоментував і Сергій Кривешко, який організував обстеженням жінок на своєму виборчому окрузі.

– Цими приїздами мамографа до громад мого виборчого округу я хочу наблизити діагностику небезпечних недуг, – сказав Сергій Сергійович. –  Хочу аби жінки мали змогу обстежитись безкоштовно та не відриваючись від дому. Бажаю, щоб усі, хто проходить обстеження, отримали добрі результати.

Депутати подякував за активну співпрацю працівникам місцевих амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

За матеріалами Вінницької регіональної газети «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 13 липня 2017 року, 10:56 Переглядів: 465

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація