Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Жінки дев’яти сіл Вінницького району пройшли обстеження на мамографі «Квітка» Роздрукувати

За сприяння депутатів обласної Ради Олександра Масленнікова та Сергія Кривешка жительки Вінницького району отримали можливість безкоштовно здійснити медичне обстеження на пересувному цифровому мамографу «Квітка». Зокрема, таку можливість отримали жінки сіл Ільківки, Горбанівки, Некрасово, Вінницьких Хуторів, Писарівки, Іванівки, Хижинців, Щіток та Комарова. 

- Приїзд «Квітки» - це важливо для нас, - зазначили жінки, які прийшли на обстеження. На жаль, ми не завжди маємо змогу вчасно приїхати на обстеження до обласного центру й потурбуватись про своє здоров’я.

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков наголосив, що турбота про здоров’я людей - це один із пріоритетних напрямків його роботи на виборчому окрузі.

 - Наближення такої діагностики до жителів сіл, які не завжди можуть дістатися до Вінниці з різних причин, надзвичайно важливе для збереження здоров’я наших жінок, – сказав Олександр Георгійович. – Бажаю всім нашим краянкам, які проходять обстеження, добрих результатів і міцного здоров’я.

Організацію та проведення обстеження прокоментував і Сергій Кривешко, який організував обстеженням жінок на своєму виборчому окрузі.

– Цими приїздами мамографа до громад мого виборчого округу я хочу наблизити діагностику небезпечних недуг, – сказав Сергій Сергійович. –  Хочу аби жінки мали змогу обстежитись безкоштовно та не відриваючись від дому. Бажаю, щоб усі, хто проходить обстеження, отримали добрі результати.

Депутати подякував за активну співпрацю працівникам місцевих амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

За матеріалами Вінницької регіональної газети «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 13 липня 2017 року, 10:56 Переглядів: 556

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація