23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Жінки-депутати з восьми країн світу ознайомились з роботою обласної Ради Роздрукувати

31 травня на прохання Шведського міжнародного Центру місцевої демократії, учасниці міжнародного проекту «Місцеві політичні лідери – підтримка жінок у політиці» отримали можливість ознайомитись з роботою обласної Ради. До Вінниці прибули політики зі Швеції, Боснії і Герцоговини, Македонії, Сербії, Індії, Індонезії та України. Програма заходів насичена візитами до обласної та міської рад для ознайомлення з політичною ситуацією в країні та місцем українських жінок у політиці.

Заступник керуючого справами – начальник організаційного забезпечення діяльності  Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець провів екскурсію для представниць делегації. В приміщенні сесійної зали він ознайомив присутніх з основними аспектами діяльності голови обласної Ради та депутатського корпусу, постійних комісій та виконавчого апарату Ради.

Організатором заходу виступила представник міжнародного проекту на Вінниччині, депутат міської ради Ганна Давиденко. Участь у презентації діяльності жінок-депутатів обласної Ради взяла голова постійної комісії з питань  освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко. Вона відповіла на питання учасниць проекту, що стосуються бюджетної, соціальної та політичної складової діяльності Ради. Супроводжували делегацію директор Департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк та депутат обласної Ради шостого скликання Світлана Сулімова.

Слід зазначити, що жінки-парламентарі з різних партій країн світу неформально співпрацюють між собою з питань, які є важливими для суспільства, в тому числі – трудового законодавства, рівної оплати праці та насильства по відношенню до жінок. Вони разом розробляють законопроекти, які спрямовані на покращення політичної участі жінок. На зустрічі говорили про те, що депутаток вважають більш чутливими до проблем громади, та такими, що краще та швидше за своїх колег-чоловіків реагують на проблеми виборців. Це саме ті якості, які викликають довіру до демократичних та представницьких інститутів. Адже, коли жінки стають політичними лідерами і отримують відповідні повноваження, рівень життя в країні підвищується, відбуваються позитивні зміни в галузі освіти, охорони здоров’я, інфраструктури, вживаються конкретні заходи для встановлення демократії. 90 відсотків жінок, які займають державні посади, вважають своєю відповідальністю представляти інтереси жінок та захищати інші соціальні групи.

Повернутись Створено: 31 травня 2017 року, 17:52 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація