Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Жителі Гайсинщини занепокоєні об’єднанням територіальних громад району Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник керівника виконавчого апарату, депутат обласної Ради Ігор Хміль провели виїзний прийом громадян в місті Гайсині. За допомогою до Анатолія Дмитровича прийшло дев’ять  жителів Гайсинщини.

Найбільше занепокоєння в них викликало питання об’єднання їхньої територіальної громади. Зокрема, заступник голови ветеранської організації Анатолій Соловей поцікавився: чому в Гайсині припинили процедуру об’єднання? У відповідь Анатолій Дмитрович зауважив, що для того, аби громада об’єдналась, має бути рішення сільської, селищної ради, адже процес об’єднання – це добровільне волевиявлення територіальних громад, на основі яких робляться подальші кроки. 

Степашківській сільський голова Василь Шестопал запитав щодо можливості відчуження сіл Гайсинського району (Степашки, Ярмолинці та Харпачка) до Ладижинської територіальної громади та ремонту дороги між населеними пунктами Степашки – Ярмолинці.

– Для того, щоб приєднатись до Ладижинської ОТГ, міська рада має прийняти відповідне рішення, що вона не заперечує приєднати ці населені пункти, – зауважив Анатолій Олійник.

На прийом до очільника найвищого самоврядного органу прийшла жителька села Карбівка Тетяна Данилюк з проханням допомогти вирішити питання прийому, заготівлі молока та цінової політики на молоко в літній період.

З проханням посприяти у відновленні руху пасажирського потягу Умань – Одеса та Одеса – Умань звернулась депутат Гайсинської районної ради Галина Войтенко. А житель села Ярмолинці Василь Тарасюк просив допомогти відремонтувати дорогу між селами Куна – Ярмолинці.

Серед звернень також були озвучені земельні проблеми, облаштування мініспортзалу в Семирічанській школі, надання матеріальної допомоги тощо.

Під час розгляду заяв та скарг жителів Гайсинського району, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення про їх виконання службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених проблем.

 

Повернутись Створено: 14 липня 2017 року, 12:42
Оновлено: 14 липня 2017 року, 10:30
Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація