23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Жителі Гайсинщини занепокоєні об’єднанням територіальних громад району Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник керівника виконавчого апарату, депутат обласної Ради Ігор Хміль провели виїзний прийом громадян в місті Гайсині. За допомогою до Анатолія Дмитровича прийшло дев’ять  жителів Гайсинщини.

Найбільше занепокоєння в них викликало питання об’єднання їхньої територіальної громади. Зокрема, заступник голови ветеранської організації Анатолій Соловей поцікавився: чому в Гайсині припинили процедуру об’єднання? У відповідь Анатолій Дмитрович зауважив, що для того, аби громада об’єдналась, має бути рішення сільської, селищної ради, адже процес об’єднання – це добровільне волевиявлення територіальних громад, на основі яких робляться подальші кроки. 

Степашківській сільський голова Василь Шестопал запитав щодо можливості відчуження сіл Гайсинського району (Степашки, Ярмолинці та Харпачка) до Ладижинської територіальної громади та ремонту дороги між населеними пунктами Степашки – Ярмолинці.

– Для того, щоб приєднатись до Ладижинської ОТГ, міська рада має прийняти відповідне рішення, що вона не заперечує приєднати ці населені пункти, – зауважив Анатолій Олійник.

На прийом до очільника найвищого самоврядного органу прийшла жителька села Карбівка Тетяна Данилюк з проханням допомогти вирішити питання прийому, заготівлі молока та цінової політики на молоко в літній період.

З проханням посприяти у відновленні руху пасажирського потягу Умань – Одеса та Одеса – Умань звернулась депутат Гайсинської районної ради Галина Войтенко. А житель села Ярмолинці Василь Тарасюк просив допомогти відремонтувати дорогу між селами Куна – Ярмолинці.

Серед звернень також були озвучені земельні проблеми, облаштування мініспортзалу в Семирічанській школі, надання матеріальної допомоги тощо.

Під час розгляду заяв та скарг жителів Гайсинського району, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення про їх виконання службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених проблем.

 

Повернутись Створено: 14 липня 2017 року, 12:42
Оновлено: 14 липня 2017 року, 10:30
Переглядів: 758

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація