Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Жителі Оляниці мають новий сквер для відпочинку Роздрукувати

Над оновленою площею біля Будинку культури в с. Оляниця Тростянецького району замайоріли прапори України, Євросоюзу та компанії «МХП», символізуючи  стремління місцевої громади та інвестора, ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП», зробити селище гарним, затишним, дійсно європейським.

Одним із кроків досягнення мети стала реконструкція площі і побудова скверу відпочинку перед сільським Будинком культури, в якому також знаходиться Оляницька сільська рада. Затишні альтанки, зручні лавки, гарні фонарі з сучасним LED-освітленням, доріжки вимощені тротуарною плиткою та квітники, - саме так тепер виглядає центральний майданчик села.

На урочистості з нагоди відкриття паркової зони завітало чимало оляничан та гостей села з районного центру та сусідньої Четвертинівки.  Символічну червону стрічку перерізали Оляницький сільський голова Володимир Олійник та депутат обласної Ради, директор «Вінницького бройлера» Ігор Лещенко. Адже саме це підприємство стало основним фінансистом виконання робіт з оновлення центральної площі села, оплативши виконання робіт на суму понад 700 тисяч гривень.

- Ми часто говоримо, що хочемо бачити наші села та містечка такими ж охайними, як у Європі, - зазначив сільський голова Володимир Олійник. - І досягти цього можливо лише щоденною кропіткою працею на благо громади за підтримки таких інвесторів, які є у нас. Підприємства компанії «МХП», «Вінницька птахофабрика» та «Зернопродукт» не лише господарюють на наших землях, але й докладають всіх зусиль, щоб Оляниця крок за кроком ставала кращою і людям тут хотілось жити. Ми розуміємо, що лише за кошти бюджету жодного значимого соціального проекту ми б реалізувати не змогли, а за допомогою інвестора сьогодні до завершення наближається будівництво центрального водогону, створюється тренажерна зала в Будинку культури і маємо такий прекрасний скверик відпочинку.

Від імені сільради та оляницької громади сільський голова вручив почесні подяки за допомогу у розвитку села директору «Вінницького бройлера» Ігорю Лещенку, директору Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Сергію Цимбалюку та виконавцю робіт з реконструкції площі Андрію Стащуку.

Ігор Лещенко, вітаючи оляничан та гостей свята, зазначив, що приємні сюрпризи на тому не завершились і на цій площі навесні ще й заструменить фонтан, а на клумбах будуть висаджені гарні квіти.

- Я вдячний оляницькій громаді за партнерство та взаєморозуміння, - сказав Ігор Лещенко, - адже реалізація сьогоднішнього проекту - це плід нашої співпраці. Мені приємно, коли спільно ми можемо робити добрі справи і я певен, що Оляниця і всі села, де працює наше підприємство, матимуть дійсно європейський вигляд і стануть кращими в Україні. Це не робиться за один день чи місяць, але разом ми спроможні це зробити. Я радий, що вже наступного місяця запрацює новий водогін і мешканці Оляниці матимуть джерельну воду у своїх домівках. Зараз разом з сільським головою ми підбираємо обладнання для тренажерної зали, щоб бажаючі займатись спортом мали для того всі умови. Ведеться будівництво залізничного переїзду на об’їзній дорозі і, якщо дозволить погода, то до нового року звільнимо центр села від нашого великогабаритного транспорту.

Слова вітання для оляничан прозвучали із уст голови Тростянецької райдержадміністрації Леоніда Лобаня та голови районної ради Людмили Скапровської. Очільники району побажали, щоб новий сквер став улюбленим місцем відпочинку для мешканців села, а співпраця з потужним та надійним інвестором лише зміцнювалась.

На учасників святкового дійства чекав ще один сюрприз – виступ творчих колективів Тульчинського училища культури, приїзд яких теж забезпечив інвестор. Студенти творчої майстерні з сусіднього району порадували присутніх запальними танцями, піснями та веселими гуморесками, за що були нагороджені почесною подякою від сільської ради та подарунком від «Вінницького бройлера» - телевізором.

Мешканці Оляниці тепер мають гарний сквер, де відбуватимуться сільські урочистості та відпочиватимуть  місцеві жителі. А в планах інвестора - продовжувати взяті на себе зобов’язання, адже паркові зони коштом птахофабрики за останні місяці створено у Клебані та Заозерному Тульчинського району, Оляниці, а на черзі - Четвертинівка Тростянецького району.

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2017 року, 11:20 Переглядів: 1126

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація