Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Жителі села Гальжбіївка Ямпільського району мають книгу про історію рідного  краю Роздрукувати

23 грудня в селі Гальжбіївка Ямпільського району відбулася презентація книги «Погляд у глибину сторіч і сьогодення», автором якої є місцева жителька Галина Собко. Жінка за фахом вчитель, активний громадський діяч, голова відділу Всеукраїнської Спілки родин учасників АТО, депутат Гальжбіївської сільської ради.

Презентована книга розповідає про історію розвитку та становлення села, видатних людей та їх досягнення,  а також про героїв сьогодення. Ця книга матиме почесне місце на полицях шкільних бібліотек, для проведення уроків краєзнавства та в родині кожного місцевого жителя.

Аби привітати авторку книги на презентацію завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, голова Ямпільської райдержадміністрації, депутат обласної Ради Михайло Вдовцов, голова Ямпільської районної ради Сергій Гаджук, керівник Вінницької письменницької організації, письменник, публіцист заступник голови Національної спілки письменників України Михайло Каменюк,   головний редактор вінницького мистецького журналу «Вінницький край», заслужений журналіст України Вадим Вітковський.

Анатолій Олійник вітаючи присутніх із знаменною для села подією зауважив, що видавництво такого роду книжок необхідне для збереження нашої історичної та культурної спадщини.

- Ми перші в Україні, хто розпочав роботу із видавництва книжок про історію населених пунктів області, і на це з обласного бюджету було виділено кошти, - зазначив Анатолій Олійник. – Така робота є вкрай важливою, адже книжки з історією рідного села – це надзвичайно цінний спадок для молодого покоління. Я переконаний, що депутатський корпус обласної Ради продовжить роботу в цьому напрямі і в 2017 році.

В ході презентації запрошеним було продемонстровано презентацію із історичними фактами про село, а також показано фотоматеріали про видатних жителів села. Святкову атмосферу створювали місцеві вокальні та танцювальні ансамблі, які вже зараз своєю творчою діяльністю пишуть культурну історію села.

 

 

Повернутись Створено: 24 грудня 2016 року, 16:39 Переглядів: 1844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація