Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Жителі села Гальжбіївка Ямпільського району мають книгу про історію рідного  краю Роздрукувати

23 грудня в селі Гальжбіївка Ямпільського району відбулася презентація книги «Погляд у глибину сторіч і сьогодення», автором якої є місцева жителька Галина Собко. Жінка за фахом вчитель, активний громадський діяч, голова відділу Всеукраїнської Спілки родин учасників АТО, депутат Гальжбіївської сільської ради.

Презентована книга розповідає про історію розвитку та становлення села, видатних людей та їх досягнення,  а також про героїв сьогодення. Ця книга матиме почесне місце на полицях шкільних бібліотек, для проведення уроків краєзнавства та в родині кожного місцевого жителя.

Аби привітати авторку книги на презентацію завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, голова Ямпільської райдержадміністрації, депутат обласної Ради Михайло Вдовцов, голова Ямпільської районної ради Сергій Гаджук, керівник Вінницької письменницької організації, письменник, публіцист заступник голови Національної спілки письменників України Михайло Каменюк,   головний редактор вінницького мистецького журналу «Вінницький край», заслужений журналіст України Вадим Вітковський.

Анатолій Олійник вітаючи присутніх із знаменною для села подією зауважив, що видавництво такого роду книжок необхідне для збереження нашої історичної та культурної спадщини.

- Ми перші в Україні, хто розпочав роботу із видавництва книжок про історію населених пунктів області, і на це з обласного бюджету було виділено кошти, - зазначив Анатолій Олійник. – Така робота є вкрай важливою, адже книжки з історією рідного села – це надзвичайно цінний спадок для молодого покоління. Я переконаний, що депутатський корпус обласної Ради продовжить роботу в цьому напрямі і в 2017 році.

В ході презентації запрошеним було продемонстровано презентацію із історичними фактами про село, а також показано фотоматеріали про видатних жителів села. Святкову атмосферу створювали місцеві вокальні та танцювальні ансамблі, які вже зараз своєю творчою діяльністю пишуть культурну історію села.

 

 

Повернутись Створено: 24 грудня 2016 року, 16:39 Переглядів: 2243

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація