Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Жителі Шаргородського та Чернівецького районів звернулись з важливими питаннями до голови обласної Ради Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник провів виїзний прийом громадян у Шаргородському та Чернівецькому районах. На зустріч у Шаргороді приїхали  голови шести територіальних громад району з важливих питань своєї громади. Так, голова Рахнівсько-Лісової селищної ради Володимир Мудрик говорив про незавершену газофікацію їхнього населенного пункту протяжністю 12 км. Про ремонт доріг обласного значення повідомив голова Сапіжанської громади Петро Фомишен. Голова Носиківської територіальної громади Василь Гончар просив сприяння щодо завершення будівництва водогону у селі.

– Не вистачає 500 тисяч гривень, - розповів Василь Васильович. – 150 дворів здали по 7000 гривень, фермери дали 30 тисяч,  РДА – 80 тисяч, з бюджету села виділили 203 тисячі гривень. А ця свердловина вкрай потрібна  дітям – у нашій школі навчається 102 дитини.

Голова обласної Ради повідомив про обласну програму «Питна вода», завдяки якій через кредитування можна вирішити цю проблему.

Оптимізація освітньої галузі та створення опорних шкіл - такою була тема розмови з начальником відділу освіти райдержадміністрації Володимиром Кутніком та головою Юхимівської громади Наталею Бондарчук. Жінка повідомила, що в їхньому селі діє школа, яку відвідують 56 учнів і сільська громада виступає проти закриття школи у їхньому селі.

Представник батьківського комітету школи села Зведенівка Олена Мацькова повідомила про стан будівництва місцевої школи.

– Школа зводиться з 1988 року, вже три покоління школярів виросли за цей час. На сьогодні школа готова на 95%, коли вже відкриють  двері для дітей? – запитувала Ольга Мацькова.

Анатолій Олійник процитував відповідь з Департаменту освіти на науки облдержадміністрації, де вказується, що з 1 вересня 2018 року буде готова прийняти учнів.

Очільник села Голинчинці Юрій Олійник запитував, як можна зробити дорогу до подільської святині – Йософатової долини, яку щороку у серпні відвідує до 30 тисяч паломників, і щовихідних приїздять автобуси з прочанами.

У Чернівецький районній раді цього дня також відбувся прийом громадян. Сільський голова с. Гонтівка Михайло Бей порушив питання відзначення 250-років Коліївщини. Звернулись жителі села Борівка, які повідомили про незавершенний ремонт сільських вулиць Дримченків та Польової. Головний лікар районної лікарні просив сприяння у виділенні коштів для придбання машин "швидкої допомоги". А Сокільський сільський голова  Леонід Брухаль порушив питання недофінансування місцевого дитячого садка, який відвідують діти з трьох сіл.

З кожного питання, яке було порушено під час прийому, заявникам надано відповідні роз’яснення та рекомендації. На всі звернення Анатолій Дмитрович пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю.

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 14:08 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація