23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Жителі територіальної громади Вінниці вдячні обласній Раді за результативний розгляд звернення про роботу ТОВ «ЖЕО» Роздрукувати

Як уже повідомлялось раніше, на спільному  засіданні постійних комісій обласної Ради було розглянуто колективне звернення старших будинків споживачів житлово-комунальних послуг про неправомірні дії Вінницької міської ради з утворення приватного ТОВ «ЖЕО» та правопорушення у процесі нарахувань платежів мешканцям з утримання будинків та прибудинкових територій. За результатами обговорення, було прийнято рішення про звернення до прокуратури Вінницької області, сектору  Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області, обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, низки інших управлінь, відомств з метою аналізу та правової оцінки ситуації, що склалася. Жителі територіальної громади Вінниці у заяві, надісланій на ім’я голови обласної  Ради Сергія Свитка, попросили розмістити текст заяви на офіційному сайті обласної Ради.

У відповіді, надісланій на адресу Вінницької обласної Ради прокуратурою Вінницької області,  зазначено, що виконкомом Вінницької міської ради при прийнятті рішення за № 24 від 10 січня  2014 року, яким ТОВ «ЖЕО» визнано виконавцем послуг з управління і утримання будинків та прибудинкових територій житлового фонду міста Вінниці, не дотримано положень ст. 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил утримання будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 13 від 2 лютого 2009 року.

За фактом незаконної передачі службовими особами Вінницької міської ради в господарське відання ТОВ «ЖЕО» житлових будинків та прибудинкової території прокуратурою міста Вінниці 1квітня 2014 року розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України. Досудове розслідування триває.

Прокуратурою міста Вінниці 6 травня 2014 року внесено подання до Вінницької міської ради про скасування зазначеного рішення.

Крім того, 31січня  2014 року сектором Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області проведено перевірку ТОВ «ЖЕО» щодо порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін.

За результатами перевірки інспекцією 24 лютого 2014 року прийнято рішення про застосування до товариства адміністративно-господарських санкцій на суму 666 тис.грн. за порушення державної дисципліни цін при формуванні складових тарифів на послуги з утримання будинків та зобов'язано товариство повернути споживачам цю суму.

З текстом заяви можна ознайомитись тут. (подається мовою оригіналу)

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 18:07 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація