Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Жителі територіальної громади Вінниці вдячні обласній Раді за результативний розгляд звернення про роботу ТОВ «ЖЕО» Роздрукувати

Як уже повідомлялось раніше, на спільному  засіданні постійних комісій обласної Ради було розглянуто колективне звернення старших будинків споживачів житлово-комунальних послуг про неправомірні дії Вінницької міської ради з утворення приватного ТОВ «ЖЕО» та правопорушення у процесі нарахувань платежів мешканцям з утримання будинків та прибудинкових територій. За результатами обговорення, було прийнято рішення про звернення до прокуратури Вінницької області, сектору  Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області, обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, низки інших управлінь, відомств з метою аналізу та правової оцінки ситуації, що склалася. Жителі територіальної громади Вінниці у заяві, надісланій на ім’я голови обласної  Ради Сергія Свитка, попросили розмістити текст заяви на офіційному сайті обласної Ради.

У відповіді, надісланій на адресу Вінницької обласної Ради прокуратурою Вінницької області,  зазначено, що виконкомом Вінницької міської ради при прийнятті рішення за № 24 від 10 січня  2014 року, яким ТОВ «ЖЕО» визнано виконавцем послуг з управління і утримання будинків та прибудинкових територій житлового фонду міста Вінниці, не дотримано положень ст. 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил утримання будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 13 від 2 лютого 2009 року.

За фактом незаконної передачі службовими особами Вінницької міської ради в господарське відання ТОВ «ЖЕО» житлових будинків та прибудинкової території прокуратурою міста Вінниці 1квітня 2014 року розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України. Досудове розслідування триває.

Прокуратурою міста Вінниці 6 травня 2014 року внесено подання до Вінницької міської ради про скасування зазначеного рішення.

Крім того, 31січня  2014 року сектором Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області проведено перевірку ТОВ «ЖЕО» щодо порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін.

За результатами перевірки інспекцією 24 лютого 2014 року прийнято рішення про застосування до товариства адміністративно-господарських санкцій на суму 666 тис.грн. за порушення державної дисципліни цін при формуванні складових тарифів на послуги з утримання будинків та зобов'язано товариство повернути споживачам цю суму.

З текстом заяви можна ознайомитись тут. (подається мовою оригіналу)

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 18:07 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація