Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Жителі територіальної громади Вінниці вдячні обласній Раді за результативний розгляд звернення про роботу ТОВ «ЖЕО» Роздрукувати

Як уже повідомлялось раніше, на спільному  засіданні постійних комісій обласної Ради було розглянуто колективне звернення старших будинків споживачів житлово-комунальних послуг про неправомірні дії Вінницької міської ради з утворення приватного ТОВ «ЖЕО» та правопорушення у процесі нарахувань платежів мешканцям з утримання будинків та прибудинкових територій. За результатами обговорення, було прийнято рішення про звернення до прокуратури Вінницької області, сектору  Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області, обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, низки інших управлінь, відомств з метою аналізу та правової оцінки ситуації, що склалася. Жителі територіальної громади Вінниці у заяві, надісланій на ім’я голови обласної  Ради Сергія Свитка, попросили розмістити текст заяви на офіційному сайті обласної Ради.

У відповіді, надісланій на адресу Вінницької обласної Ради прокуратурою Вінницької області,  зазначено, що виконкомом Вінницької міської ради при прийнятті рішення за № 24 від 10 січня  2014 року, яким ТОВ «ЖЕО» визнано виконавцем послуг з управління і утримання будинків та прибудинкових територій житлового фонду міста Вінниці, не дотримано положень ст. 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил утримання будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 13 від 2 лютого 2009 року.

За фактом незаконної передачі службовими особами Вінницької міської ради в господарське відання ТОВ «ЖЕО» житлових будинків та прибудинкової території прокуратурою міста Вінниці 1квітня 2014 року розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України. Досудове розслідування триває.

Прокуратурою міста Вінниці 6 травня 2014 року внесено подання до Вінницької міської ради про скасування зазначеного рішення.

Крім того, 31січня  2014 року сектором Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області проведено перевірку ТОВ «ЖЕО» щодо порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін.

За результатами перевірки інспекцією 24 лютого 2014 року прийнято рішення про застосування до товариства адміністративно-господарських санкцій на суму 666 тис.грн. за порушення державної дисципліни цін при формуванні складових тарифів на послуги з утримання будинків та зобов'язано товариство повернути споживачам цю суму.

З текстом заяви можна ознайомитись тут. (подається мовою оригіналу)

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 18:07 Переглядів: 936

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація