23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Жмеринський район був першим, де почали формувати Стратегію-2020 Роздрукувати

17 липня Жмеринщина п’ятою з усіх районів звітувала про підсумки роботи у першому півріччі поточного року. Голові облдержадміністрації Івану Мовчану та голові обласної Ради Сергію Татусяку доповідали голова Жмеринської райдержадміністрації Юрій Твердохліб і секретар Жмеринської міської ради Едуард Крайнік.

Обласне керівництво відзначило позитивний досвід району в галузі освіти. Зокрема, тут ефективно проводиться робота з формування освітніх округів. Ця форма вже у перші роки дала гарні результати – на Жмеринщині випускники найкраще складають ЗНО та найчастіше стають призерами й переможцями різноманітних конкурсів і олімпіад, обганяючи в деяких з них навіть Вінницю. Голова облдержадміністрації наголосив, що досягнення Жмеринщини в цій сфері варто поширювати й в інших районах.

Відзначили досягнення підзвітного краю також у 100-відсотковій забезпеченості населених пунктів молокоприймальними пунктами, спорудженні житлового будинку за програмою «Доступне житло», рівні середньої зарплати та вчасності її виплати.

Сергій Татусяк відзначив активну участь громад району в різних грантових конкурсах. Вони, для прикладу, дозволяють району за позабюджетні кошти здійснювати енергозберігаючі заходи, як-то: вуличне освітлення, заміна вікон та дверей тощо.

– Це завдяки тому, що у багатьох територіальних громадах діють громадські організації, які займаються пошуком додаткових ресурсів, – зауважив голова облради.

Він також додав, що Жмеринський район був першим, де почали формувати регіональну Стратегію-2020, а саме – у селі Северинівка був проведений перший круглий стіл щодо формування стратегій розвитку громад області.

– Зараз ми вже виходимо на фініш – 643 сільських і міських громади зі 661 затвердили свої стратегії розвитку. Сподіваюся, що у жовтні буде ухвалено й обласну Стратегію-2020, – повідомив С.Татусяк.

Голова наголосив, що стратегічні плани – це база для залучення в громади грантових коштів, принаймні таку вимогу ставлять грантодавців Євросоюзу.

Що ж до підсумків роботи міста обласного значення Жмеринка, то тут показники соціально-економічного розвитку гірші, ніж у районі. Так бюджет за півріччя виконано тільки на 86%, борги із зарплати становлять 1,6 млн. грн., є проблеми з благоустроєм.

Окремою проблемою є капітальні ремонти та реконструкція загальноосвітніх шкіл міста, приміщення яких мають 100-літній вік, відтак роботи з їхнього відновлення є дуже дороговартісними. Голова ОДА дав окреме доручення вивчити питання стану шкіл Жмеринки і можливостей їх реконструкції.

 

 

Повернутись Створено: 18 липня 2013 року, 10:59 Переглядів: 1004

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація