23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Журнал «Вінницький край» відзначив 10-річчя заснування Роздрукувати

23 грудня відбувся творчий вечір з нагоди 10-річчя з часу заснування літературно-мистецького журналу «Вінницький край». Привітав редакцію, авторів і читачів часопису й голова обласної Ради Сергій Татусяк, який у 2003-му році був серед засновників журналу.

Тоді над створенням нового ЗМІ також працювали вінницькі письменники Михайло Каменюк, Василь Кобець, Петро Гордійчук та інші.

– Я знав, що це видання буде торкатися струн кожної небайдужої душі. Я радий, що стояв біля витоків журналу, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що завдяки ініціативам письменників Вінниччини, нинішнього редактора Вадима Вітковського, «Вінницький край» виходить за межі області і навіть України. Так, цьогоріч на базі його редакції було засновано та видано літературний альманах «Русалка Дністрова». Оскільки видання відбувалося під патронатом Єврорегіону «Дністер», альманах популяризується в Молдові та Румунії.

С.Татусяк подякував редакції «Вінницького краю» та авторам за творчість та патріотизм. Також голова вручив з нагоди ювілею Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації: колективу редакції, першому редактору журналу Петру Гордійчуку, нинішньому очільнику часопису Вадиму Вітковському та іншим авторам. Крім того, до свята редакція отримала від обласної влади подарунок у вигляді технічного оновлення та оснащення приміщення комп’ютерною та оргтехнікою.

В.Вітковський подякував обласній Раді та адміністрації за стабільне фінансування журналу і пообіцяв нові проекти та рубрики у новому році. Зокрема, до 200-річчя з дня народження Т.Шевченка та 70-річчя визволення Вінниччини від німецьких загарбників під час Великої Вітчизняної війни.

Загалом, за 10 років вийшло 35 номерів журналу «Вінницький край», де було надруковано 720 публікацій 350 авторів.

Довідково: Журнал «Вінницький край» – обласний комунальний засіб масової інформації, що видається коштом обласного бюджету 4 рази на рік. Розповсюджується через обласну бібліотечну систему (400 примірників), Департамент освіти і науки облдержадміністрації (400 примірників), Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА (50 примірників) і мережу «Укрпошта» (98 примірників). 52 примірники залишається авторам і для презентації.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2013 року, 18:41 Переглядів: 2142

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація