Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Журнал «Вінницький край» відзначив 10-річчя заснування Роздрукувати

23 грудня відбувся творчий вечір з нагоди 10-річчя з часу заснування літературно-мистецького журналу «Вінницький край». Привітав редакцію, авторів і читачів часопису й голова обласної Ради Сергій Татусяк, який у 2003-му році був серед засновників журналу.

Тоді над створенням нового ЗМІ також працювали вінницькі письменники Михайло Каменюк, Василь Кобець, Петро Гордійчук та інші.

– Я знав, що це видання буде торкатися струн кожної небайдужої душі. Я радий, що стояв біля витоків журналу, – сказав С.Татусяк.

Він додав, що завдяки ініціативам письменників Вінниччини, нинішнього редактора Вадима Вітковського, «Вінницький край» виходить за межі області і навіть України. Так, цьогоріч на базі його редакції було засновано та видано літературний альманах «Русалка Дністрова». Оскільки видання відбувалося під патронатом Єврорегіону «Дністер», альманах популяризується в Молдові та Румунії.

С.Татусяк подякував редакції «Вінницького краю» та авторам за творчість та патріотизм. Також голова вручив з нагоди ювілею Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації: колективу редакції, першому редактору журналу Петру Гордійчуку, нинішньому очільнику часопису Вадиму Вітковському та іншим авторам. Крім того, до свята редакція отримала від обласної влади подарунок у вигляді технічного оновлення та оснащення приміщення комп’ютерною та оргтехнікою.

В.Вітковський подякував обласній Раді та адміністрації за стабільне фінансування журналу і пообіцяв нові проекти та рубрики у новому році. Зокрема, до 200-річчя з дня народження Т.Шевченка та 70-річчя визволення Вінниччини від німецьких загарбників під час Великої Вітчизняної війни.

Загалом, за 10 років вийшло 35 номерів журналу «Вінницький край», де було надруковано 720 публікацій 350 авторів.

Довідково: Журнал «Вінницький край» – обласний комунальний засіб масової інформації, що видається коштом обласного бюджету 4 рази на рік. Розповсюджується через обласну бібліотечну систему (400 примірників), Департамент освіти і науки облдержадміністрації (400 примірників), Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА (50 примірників) і мережу «Укрпошта» (98 примірників). 52 примірники залишається авторам і для презентації.

 

Повернутись Створено: 23 грудня 2013 року, 18:41 Переглядів: 2330

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація