Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Журналісти Вінниччини активно висвітлюють реформу місцевого самоврядування Роздрукувати

Завдяки підтримці депутатського корпусу обласної Ради вже другий рік поспіль  на Вінниччині проводиться конкурс журналістських робіт з висвітлення процесів децентралізації «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

Децентралізація є однією із найбільш затребуваних тем серед суспільства та медіаспільноти, адже це реформа, яка безпосередньо впливає на життя людей. Відповідно до затвердженого Положення про конкурс, спектр проблем для висвітлення надзвичайно широкий і кожен журналіст може знайти тематику, яка цікава й актуальна. Це – мета, цілі та завдання реформи, національний та зарубіжний досвід з цього питання; добровільне об’єднання територіальних громад; співпраця територіальних громад; залучення додаткових ресурсів до реалізації завдань реформи місцевого самоврядування, розвитку громад і підвищення якості надання послуг населенню; фінансова децентралізацію та ресурсна підтримку місцевого і регіонального розвитку; кращі практики органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, їхню відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Обласний конкурс  журналістських робіт з проблематики децентралізації проводиться на базі методології  Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Кожен журналіст впродовж року може подати три роботи. Протягом  2017-2018 років на конкурс було подано 176 робіт, переможцями стали  95 представників  67 засобів масової інформації, призовий фонд конкурсу склав  100 тисяч грн. Крім того, в ході  визначення переможців, до конкурсної комісії надходять пропозиції про спонсорську підтримку кращих робіт поза межами призового фонду.

Нагадумаємо, кожен  учасник конкурсу щороку може подавати свої роботи на участь у Всеукраїнському  конкурсі, який проводиться  Мінрегіонбудом за підтримки Ради Європи.  Журналісти вінницьких ЗМІ вже ставали номінантами і переможцями  Всеукраїнського відбору кращих робіт з висвітлення реформи місцевого самоврядування і отримали нагороди Уряду  в Києві.

Вінницька обласна Рада висловлює вдячність  учасникам медіа-конкурсів  за увагу до процесів децентралізації в області, а також запрошує представників ЗМІ   Вінниччини до  висвітлення реформи місцевого самоврядування у районах, містах та селах області.

Повернутись Створено: 16 серпня 2018 року, 14:44 Переглядів: 392

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація