23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Журналісти Вінниччини активно висвітлюють реформу місцевого самоврядування Роздрукувати

Завдяки підтримці депутатського корпусу обласної Ради вже другий рік поспіль  на Вінниччині проводиться конкурс журналістських робіт з висвітлення процесів децентралізації «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

Децентралізація є однією із найбільш затребуваних тем серед суспільства та медіаспільноти, адже це реформа, яка безпосередньо впливає на життя людей. Відповідно до затвердженого Положення про конкурс, спектр проблем для висвітлення надзвичайно широкий і кожен журналіст може знайти тематику, яка цікава й актуальна. Це – мета, цілі та завдання реформи, національний та зарубіжний досвід з цього питання; добровільне об’єднання територіальних громад; співпраця територіальних громад; залучення додаткових ресурсів до реалізації завдань реформи місцевого самоврядування, розвитку громад і підвищення якості надання послуг населенню; фінансова децентралізацію та ресурсна підтримку місцевого і регіонального розвитку; кращі практики органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, їхню відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Обласний конкурс  журналістських робіт з проблематики децентралізації проводиться на базі методології  Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Кожен журналіст впродовж року може подати три роботи. Протягом  2017-2018 років на конкурс було подано 176 робіт, переможцями стали  95 представників  67 засобів масової інформації, призовий фонд конкурсу склав  100 тисяч грн. Крім того, в ході  визначення переможців, до конкурсної комісії надходять пропозиції про спонсорську підтримку кращих робіт поза межами призового фонду.

Нагадумаємо, кожен  учасник конкурсу щороку може подавати свої роботи на участь у Всеукраїнському  конкурсі, який проводиться  Мінрегіонбудом за підтримки Ради Європи.  Журналісти вінницьких ЗМІ вже ставали номінантами і переможцями  Всеукраїнського відбору кращих робіт з висвітлення реформи місцевого самоврядування і отримали нагороди Уряду  в Києві.

Вінницька обласна Рада висловлює вдячність  учасникам медіа-конкурсів  за увагу до процесів децентралізації в області, а також запрошує представників ЗМІ   Вінниччини до  висвітлення реформи місцевого самоврядування у районах, містах та селах області.

Повернутись Створено: 16 серпня 2018 року, 14:44 Переглядів: 276

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація