9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Журналістські роботи на тему децентралізації чекають на всеукраїнському конкурсі Роздрукувати

Шановні працівники ЗМІ - учасники ІІ Обласного конкурсу журналістських робіт на тему децентралізації, що проводився обласною Радою!
Нагадуємо про можливість участі в аналогічному конкурсі всеукраїнського рівня, який щорічно проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Всі роботи, що були представлені на обласний Конкурс у 2018 році, отримали свої нагороди, тож пропонуємо вам взяти участь і надіслати ваші публікації з тематики реформи місцевого самоврядування на розгляд конкурсної комісії центрального рівня.

Приймаються роботи, які побачили світ в період з 15 жовтня 2017 року по 20 грудня 2018 року. Можна подавати ті роботи, які брали участь у обласному конкурсі, так і ті, які вийшли вже після нього, а також ті, які ви ще плануєте.

Детальні умови, Положення та заявка на участь у конкурсі – за посиланням http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/vseukrayinskiy-konkurs-zhurnalistskih-robit-z-tematiki-reformuvannya-mistsevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizatsiyi-vladi/vseukrayinskiy-konkurs-zhurnalistskih-robit-reformuvannya-mistsevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizatsiyi-vladi-2018-rik/

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2018 року, 12:50 Переглядів: 402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація