29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Зі святом! Роздрукувати

Дорогі жінки!

Вітаємо Вас з прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем – 8 Березня!
Як небесна блакить немислима без Сонця, так і великий світ без жінки. У вашій любові і красі народжується людське життя. Сама Природа поклала на Вас відповідальність за майбутнє роду людського. Всі свої життєві сили віддаєте Ви родині, плекаєте дітей та онуків, дбаєте про добробут не лише у власному домі, а й у суспільстві.

Доля наділила Вас добротою і працьовитістю, невтомністю і діловитістю, вмінням палко любити і щедро прощати. Низький уклін Вам за безмірне терпіння, світлі барви душі, за добро, яке творите.
Хай квітнуть Ваші краса та материнство. Нехай чарівна і загадкова посмішка супроводжує Вас завжди – у свята і в будні, на роботі і вдома, серед рідних і друзів, по весні й осінньої пори.
З святом весни та любові дорогі наші жінки!

Голова обласної державної адміністрації                                                    Голова обласної ради
                Микола ДЖИГА                                                                                     Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 4 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1031

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація