9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Зі святом! Роздрукувати

Шановні друзі!


Щиро вітаємо вас з Першотравневим святом праці – днем справжнього трудівника, днем солідарності та взаємної підтримки і бажання жити у мирному, демократичному суспільстві.
Першотравень уособлює незламне прагнення людини у її починаннях, прагненні досягти великої цілі.
Ми пишаємося працівниками агропромислового комплексу, які з року в рік забезпечують державу рекордними врожаями, роботою наших промисловців, які виробляють якісну конкурентоздатну продукцію. Шануємо і працівників соціальної сфери, які забезпечують наш побут. Низько вклоняємося лікарям, освітянам, працівникам культури – всім тим, без кого неможливо уявити сьогодення.
Нехай це чудове свято весни додасть вам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєстверджуючих ідеалів добра і справедливості.
Зичимо вам щастя, здоров’я, весняного тепла, добробуту і благополуччя! Нехай Першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення, а у Ваших оселях панують мир і злагода!

 Голова обласної державної адміністрації  Голова обласної ради
   
 Микола ДЖИГА Сергій ТАТУСЯК
Повернутись Створено: 29 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація