Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Зі святом! Роздрукувати

ДОРОГІ УЧНІ, СТУДЕНТИ, ОСВІТЯНИ, БАТЬКИ!

Від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради прийміть щирі і сердечні вітання з Днем знань!
У цей святковий день за шкільні парти області сядуть тисячі учнів. Першокласники, у яких попереду довга нива здобуття цікавих знань, одиннадцятикласники, які навчатимуться в школі вже останній рік, та студенти, якими наповняться аудиторії професійних і вищих навчальних закладів.

Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам − до своєї другої домівки − у школи та вузи.
Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам − ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!
Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.
Шановні педагоги, ви заслужили найвищої пошани і любові, бо робите все, аби підростаюче покоління, майбутні громадяни держави, стали справжніми людьми – мудрими, працьовитими, чесними.
Щиро дякуємо вам, дорогі наші Вчителі, − ми завжди залишаємося вашими учнями!
Освіта − скарб, праця − ключ до нього. Тож примножуйте свої знання, працюйте та самовдосконалюйтесь. Успішного всім навчального року, міцного здоров’я, щастя, натхнення й наполегливості в навчанні!

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 31 серпня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація