Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Зі святом! Роздрукувати

Шановні спортсмени, працівники фізичної культури та спорту, всі, хто поділяє гуманні принципи спортивного руху!
Від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради вітаємо вас з Днем фізичної культури та спорту!
Спорт виховує в людині найкращі її природні риси – вміння чітко формулювати мету та послідовно, незважаючи на труднощі, її досягати, вміння ефективно працювати в команді, підкорюючи власний інтерес загальній меті. Спорт на все життя надає невичерпний заряд віри у власні сили!
Сьогодні ми чітко усвідомлюємо необхідність розвитку спортивного руху. Адже саме спорт та фізичне виховання нашого покоління є гарантією становлення здорової нації, загартовує характер і волю людини. Плекання фізичної культури в нашому краї, підтримка розвитку спорту, як його аматорської частини, так і професійної завжди була, є і буде одним з беззаперечних пріоритетів у діяльності обласної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування регіону.
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо всім олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 9 вересня 2011 року, 00:00 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація