Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Зі святом! Роздрукувати

Дорогі вінничани!
Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня ми відзначаємо День Українського козацтва. Сердечно поздоровляємо з цим дійсно всенародним святом вінничан – нащадків славного козацького роду!
Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднує наш народ, живить його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок історії Вінниччини, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого краю, душа України, її надія і оберіг.
Віримо, що українське козацтво і надалі залишатиметься в авангарді конструктивних сил, які беруть на себе відповідальність за долю Вінницького краю, сприяють зміцненню громадянського миру і злагоди.
Бажаємо усім козацького здоров’я, невичерпної енергії і наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України.

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 13 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація