9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Зі святом! Роздрукувати

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення !

Щиро вітаємо вас з професійним святом. У цей день висловлюємо вам слова вдячності за кропітку справу, яку ви повсякденно виконуєте. Своєю наполегливою працею ви створюєте необхідні умови для стабільної роботи підприємств різних галузей. На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності населених пунктів.

Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. Ви піклуєтесь про те, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори та під’їзди, надаєте людям різноманітні побутові послуги.
Ми щиро дякуємо за вашу неустанну працю на благо Вінниччини. Бажаємо наполегливості, мужності і нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань. Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 16 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація