Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Зі святом! Роздрукувати

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Соціальний працівник – важлива, відповідальна і непроста професія, яка увійшла в життя українського суспільства нещодавно, але за своїм гуманістичним наповненням і високою місією зрівнялася з такими поважними професіями як лікар, педагог чи митець.
Працівники соціальної сфери не тільки за службовими обов’язками, а й за велінням совісті та покликом душі проявляють людяність, милосердя, небайдужість до людських проблем і відкритість до спілкування з тими, хто потребує допомоги.
На сьогодні соціальна робота стала важливою складовою політики держави. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, соціальні працівники роблять вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту громадян, реабілітації осіб, які потребують піклування, у розвиток соціально-трудових відносин.
Щиро дякуємо вам за сумлінну працю і віримо: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб усі мешканці нашої області мали гідну високооплачувану роботу та комфортні умови життя.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів. Хай не вичерпується ваша віра в щедрість людської душі, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 2 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація