Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Зі святом! Роздрукувати

Дорогі вінничани!

Від щирого серця вітаємо вас з Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!
Ці чудові свята сповнені урочистим піднесенням, теплим світлом і сміливими очікуваннями. Новий рік – точка відліку для нових звершень та перемог. Різдво дає усім нам добру нагоду ще раз відчути життєдайне тепло народних звичаїв, радість спілкування з найближчими людьми.
За традицією у ці дні добрим словом згадується рік, що вже стає нашим найближчим минулим, нашою історією. Ми можемо по праву гордитися кожним успіхом, досягнутим у 2012 році. В цілому він був успішним для області. За темпами зростання обсягів промислового виробництва та по енергоефективності Вінниччина зайняла перше місце серед регіонів України, а за рейтинговою оцінкою роботи агропромислового комплексу впевнено утримує передові позиції в державі. Завдяки активізації інвестиційної діяльності в області пожвавилось будівництво об’єктів соціально-економічного значення. Як результат зведено нові лікарні та школи, відкрито 30 дитячих садочків, збудовано та реконструйовано дороги, освітлено міста і села.
Але цього неможливо було б досягнути без особистого внеску кожного вінничанина. Тож щиро дякуємо вам, дорогі земляки, за сумлінну працю!
Упевнені, що завдяки спільним зусиллям наступний рік буде новою сходинкою до добробуту жителів Вінниччини.
Ми не спроможні змінювати минуле, але нам під силу дати йому оцінку, зробити висновки і разом будувати майбутнє.
Тож, нехай новорічно-різдвяні свята наповнюють серця оптимізмом, принесуть у ваші домівки душевне тепло і добро, мир та достаток, радість і впевненість у завтрашньому дні.
Нехай Новий 2013 рік дарує щастя, здоров`я, силу духу, віру та надію, стане джерелом енергії в усіх справах та починаннях.
Бажаємо щастя, добра, успіхів вам і вашим родинам.
Веселих і щасливих вам свят!

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Іван МОВЧАН

Сергій ТАТУСЯК

 

Відеопривітання Сергія Татусяка можна подивитися тут: http://www.youtube.com/watch?v=RTg_u5l2cEU&feature=youtu.be 

Повернутись Створено: 28 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 691

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація