Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Зі святом! Роздрукувати

Привітання керівництва області до єврейського свята Песах

Шановна єврейська громадо Вінниччини!
Прийміть сердечні вітання з нагоди одного із найсвітліших єврейських свят – Песах, святом весни, святом народу, що здобув і шанує свободу.
Це день пам’яті про найважливішу подію в історії єврейського народу – вихід із Єгипту і звільнення від рабства. Переживши приниження, тьму, горе, Господь дарував народу радісне і світле життя.
Упродовж століть єврейська громада була й залишається невід’ємною складовою українського суспільства, представники якої роблять значний внесок у розвиток економіки, науки та культури України.
Нехай світле свято Песах й надалі надихає вас на всі добрі справи і починання. Святковий день дарує чудову нагоду подати один одному руку довіри, дружби, взаєморозуміння, взаємоповаги і прощення.
Бажаємо вам міцного здоров’я, чистого неба, світлого сонця, миру, великої віри та світлої душі. Нехай кожен прийдешній день приносить Вам радість життя, пошану, любов рідних і близьких та добру надію на краще майбутнє народу та Української держави.
Веселих вам і радісних свят!

 

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Іван МОВЧАН

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 25 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація