23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Зі святом Основного закону України керівники області привітали вінничан Роздрукувати

Напередодні відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України керівники області привітали жителів Вінниччини зі святом Основного закону нашої країни. Конституція стала важливим етапом розвитку українського суспільства. Саме вона проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, визнала людину найвищою соціальною цінністю. Вітали присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

– Від імені депутатського корпусу обласної Ради та від себе особисто вітаю всіх із Днем Конституції України, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – День Конституції України 28 червня – єдине свято, яке закріплено в самій Конституції. Процес підготовки Конституції України затягнувся на шість років – з 1990 по 1996 рік. Активний період роботи над документом зайняв три місяці. Увесь цей час комісія працювала над проєктом без вихідних, з 9 ранку до 10 вечора. При підготовці до другого читання в документ внесли близько шести тисяч поправок. Засідання Верховної Ради щодо прийняття Основного Закону тривало цілу добу. Міжнародне співробітництво схвалило Конституцію України, назвавши її однією з найдемократичніших у світі. І наша сила в тому, що ми всі рівні перед законом.

В ході урочистостей з нагоди святкування Дня Конституції України 48 кращих вінничан нагородили державними, урядовими та Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Концертними номерами вітали юний соліст Крижопільського районного Будинку культури Назар Пасля піснею  «Молитва за Україну» та вокальний дует Ірини та Катерини Грицюк піснями «Тече вода» та «Україна – це ми».

Також сьогодні поклали гірлянди до місць, які символізують пам’ять про українських героїв та учасників національно-визвольного змагань. Зокрема, до меморіальної дошки І-му Уряду Української Народної Республіки, який тричі знаходився у місті Вінниці; меморіальної дошки Дмитра Мароковича, який був Міністром юстиції в Уряді Директорії та головою Подільської і членом Центральної Ради Народної Республіки; пам’ятника Симону Петлюрі – українському державному та військовому діячу часів Української революції 1917-1921 років; меморіальної дошки Костянтину Василенку – громадському та політичному діячеві, члену Центральної Ради, генеральному секретарю праці Української Народної Республіки у 1917 році; меморіальної дошки сотнику армії УНР, учаснику боротьби за незалежність Семену Якерсену; пам’ятного знаку загиблим бійцям Небесної Сотні та Героям АТО, а також Меморіалу Слави.

 

Повернутись Створено: 27 червня 2019 року, 15:06 Переглядів: 289

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація