Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Зимові традиції Роздрукувати

Керівники області привітали вінничан з Водохрещем

19 січня у парку Дружби народів вінничани відзначали велике християнське свято Хрещення Господнього або Водохреща. Традиційно організатори підготували для учасників театральне дійство із зануренням у воду, частуванням, піснями і танцями.

Привітати понад сотню людей, які зібралися на Вишенському озері відзначити свято, завітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, народний депутат України Микола Джига, заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Вони побажали вінничанам благополучного занурення у хрещенську воду, набратися здоров’я від цієї цілющої води та зберегти його протягом року, до наступного свята Водохреща. Згодом керівники області і самі приєдналися до учасників традиційного хрещенського купання.
Натомість голова комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський вручив Івану Мовчану, Миколі Джизі та Ігорю Кревському Подяки за вагомий внесок у розвиток муніципальної політки у галузі фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя та активну участь у святі зимового плавання з нагоди Водохреща.
Для численних учасників свята у парку Дружби народів працювала «польова кухня» та палатки з «буржуйками». Безпеку вінничан оберігали наряд працівників управління МНС та медична служба.

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація