Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Зимові традиції Роздрукувати

Керівники області привітали вінничан з Водохрещем

19 січня у парку Дружби народів вінничани відзначали велике християнське свято Хрещення Господнього або Водохреща. Традиційно організатори підготували для учасників театральне дійство із зануренням у воду, частуванням, піснями і танцями.

Привітати понад сотню людей, які зібралися на Вишенському озері відзначити свято, завітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, народний депутат України Микола Джига, заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Вони побажали вінничанам благополучного занурення у хрещенську воду, набратися здоров’я від цієї цілющої води та зберегти його протягом року, до наступного свята Водохреща. Згодом керівники області і самі приєдналися до учасників традиційного хрещенського купання.
Натомість голова комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський вручив Івану Мовчану, Миколі Джизі та Ігорю Кревському Подяки за вагомий внесок у розвиток муніципальної політки у галузі фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя та активну участь у святі зимового плавання з нагоди Водохреща.
Для численних учасників свята у парку Дружби народів працювала «польова кухня» та палатки з «буржуйками». Безпеку вінничан оберігали наряд працівників управління МНС та медична служба.

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація