Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Зимові традиції Роздрукувати

Керівники області привітали вінничан з Водохрещем

19 січня у парку Дружби народів вінничани відзначали велике християнське свято Хрещення Господнього або Водохреща. Традиційно організатори підготували для учасників театральне дійство із зануренням у воду, частуванням, піснями і танцями.

Привітати понад сотню людей, які зібралися на Вишенському озері відзначити свято, завітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, народний депутат України Микола Джига, заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Вони побажали вінничанам благополучного занурення у хрещенську воду, набратися здоров’я від цієї цілющої води та зберегти його протягом року, до наступного свята Водохреща. Згодом керівники області і самі приєдналися до учасників традиційного хрещенського купання.
Натомість голова комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський вручив Івану Мовчану, Миколі Джизі та Ігорю Кревському Подяки за вагомий внесок у розвиток муніципальної політки у галузі фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя та активну участь у святі зимового плавання з нагоди Водохреща.
Для численних учасників свята у парку Дружби народів працювала «польова кухня» та палатки з «буржуйками». Безпеку вінничан оберігали наряд працівників управління МНС та медична служба.

Повернутись Створено: 21 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1068

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація