9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Змагалися депутати місцевих рад Вінничини Роздрукувати

28 травня   у спортивному комплексі "Колос" відбувся другий етап обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та  рад. Учасників привітали члени організаційного комітету з підготовки та проведення обласної  спартакіади: голова Вінницької обласної Ради – Анатолій Олійник, голова комітету з  питань фізичної культури спорту Вінницької міської ради – Сергій Краєвський, голова відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області – заслужений майстер спорту, учасник 4 олімпійських ігор, дворазовий срібний призер олімпійських ігор з плавання - Павло Хникін, заступник начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Олійник, голова спортивного товариства "Колос"- Сергій Татусяк, голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" - Дмитро Лукавий.

Вони побажали  учасникам шляхетної боротьби, звитяги і перемоги, гідного виступу команди області на Всеукраїнській спартакіаді.

Головною метою проведення спартакіади є активізація фізкультурно-спортивної роботи в усіх ланках системи місцевого самоврядування, організація активного відпочинку депутатського корпусу та пропаганда здорового способу життя, подальший розвиток олімпійських та масових видів спорту. Участь в обласній спартакіаді взяли 10 команд. 

Спортивні змагання проходили з 5 видів спорту: волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Змагання між командами були досить напруженими і цікавими, кожна з них прагнула перемогти. Та перемогли найсильніші. За підсумками змагань з п'яти видів спорту, у яких змагалися команди, перше загально-командне місце зайняла команда Липовецького району. На другу сходинку п'єдесталу піднявся Томашпільський район. Бронзовими призерами стала збірна Вінницького району. За окремими категоріями також визначили фаворитів: у футболі — команда Вінницької районної ради, у настільному тенісі — Олександр Вандгіляк з Ладижина та Антоніна Кмитюк з Томашполя, в шашках перемогу отримали Іван Мельник з Шаргорода та Людмила Крива з команди Могилів-Подільського, в шахах найкращими стали Геннадій Вацак серед чоловіків і Оксана Чеканюк серед жінок-депутатів, у волейболі перемогла команда Томашпільського району.

За підсумками спартакіади буде сформована команда області, яка представить Вінниччину на Всеукраїнській спартакіаді. Вона відбудеться із 6 по 11 червня у місті Чорноморськ, що на Одещині.

Повернутись Створено: 29 травня 2016 року, 00:23 Переглядів: 1270

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація