Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Зміна моделі влади – пріоритет у роботі обласної Ради Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Зміна моделі влади – пріоритет у роботі обласної Ради»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 22 листопада провів заняття для сільських та селищних голів, які проходили курс навчання у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Новообрані голови та очільники громад з кількома каденціями прослухали лекцію на тему «Адміністративно-територіальна реформа. Європейський досвід».
Сергій Татусяк зупинився на основних засадах адміністративно-територіальної реформи, наголосивши на її нагальності.
– Зміна моделі влади – пріоритет у роботі нинішньої обласної Ради. Якщо ми не розпочнемо реформу зараз, то умови, в яких перебуває місцеве самоврядування дедалі погіршуватимуться. А це загрожує кризою влади, – наголосив голова облради.
Він підкреслив, що прискорення процесу реформування залежить від ініціативності громади і самих самоврядців.
– Ви повинні дати сигнал центру, Києву, що готові прийняти повноваження, які сьогодні за вас виконують чиновники першого ешелону. Вас лякатимуть, що ці повноваження непосильні, що це тягар, з яким ви не справитесь. Неправда. Так кажуть лише ті чиновники, котрі бояться втратити ресурс, яким користувалися багато років, – зауважив С.Татусяк.
Друга частина заняття відбулася у форматі «запитання-відповідь». Сільські голови цікавилися земельними питаннями, освітленням сільських населених пунктів, ремонтом об’єктів комунальної власності тощо.
Голова зобов’язався протягом місяця доповісти про стан розв’язання того чи іншого питання.
– Я бачу в вас вболівання за справу, яку ми робимо разом. Я запрошую вас до відкритої дискусії з конкретними пропозиціями щодо поліпшення роботи місцевого самоврядування на Вінниччині, – резюмував голова обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація