23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Зміна моделі влади – пріоритет у роботі обласної Ради Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Зміна моделі влади – пріоритет у роботі обласної Ради»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 22 листопада провів заняття для сільських та селищних голів, які проходили курс навчання у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Новообрані голови та очільники громад з кількома каденціями прослухали лекцію на тему «Адміністративно-територіальна реформа. Європейський досвід».
Сергій Татусяк зупинився на основних засадах адміністративно-територіальної реформи, наголосивши на її нагальності.
– Зміна моделі влади – пріоритет у роботі нинішньої обласної Ради. Якщо ми не розпочнемо реформу зараз, то умови, в яких перебуває місцеве самоврядування дедалі погіршуватимуться. А це загрожує кризою влади, – наголосив голова облради.
Він підкреслив, що прискорення процесу реформування залежить від ініціативності громади і самих самоврядців.
– Ви повинні дати сигнал центру, Києву, що готові прийняти повноваження, які сьогодні за вас виконують чиновники першого ешелону. Вас лякатимуть, що ці повноваження непосильні, що це тягар, з яким ви не справитесь. Неправда. Так кажуть лише ті чиновники, котрі бояться втратити ресурс, яким користувалися багато років, – зауважив С.Татусяк.
Друга частина заняття відбулася у форматі «запитання-відповідь». Сільські голови цікавилися земельними питаннями, освітленням сільських населених пунктів, ремонтом об’єктів комунальної власності тощо.
Голова зобов’язався протягом місяця доповісти про стан розв’язання того чи іншого питання.
– Я бачу в вас вболівання за справу, яку ми робимо разом. Я запрошую вас до відкритої дискусії з конкретними пропозиціями щодо поліпшення роботи місцевого самоврядування на Вінниччині, – резюмував голова обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 22 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1549

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація