Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Змінами до обласного бюджету перерозподілено кошти в сферах охорони здоров’я та соціального захисту населення Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, де було розглянуто 15 питань порядку денного. На зібрання були запрошені заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, начальник відділу містобудівного кадастру Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Олена Савчук,  заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації – начальник управління соціальної підтримки та державних гарантій Наталя Квят,  директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, а також начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин.

Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. щодо здійснення делегованих обласною Радою повноважень, інформував директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський. Комісія одноголосно проголосувала за підтримку цього питання з подальшим його обговоренням  на черговій сесії обласної Ради.

Пріоритетними питаннями засідання були зміни до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 509 «Про обласний бюджет на 2018 рік», яким передбачається перерозподіл коштів в межах головних розпорядників в сферах охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Крім того, рішенням комісії підтримано внесені на розгляд сесії обласної Ради проекти рішень, зокрема,  питання щодо затвердження нової обласної програми та внесення змін до діючих.

Найбільше обговорення серед членів комісії викликало питання щодо здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських, внутрішньообласних маршрутах загального користування. Для детального вивчення питання комісія прийняла рішення відкласти розгляд до наступного засідання з обов’язковим звітом про фактичну ситуацію директора департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталії Заболотної.

Також депутати обласної Ради розглянули проект рішення «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги сім’ям осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності та особам, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича». Сьогодні на Вінниччині в офіційному реєстрі 30 осіб, що можуть претендувати на отримання матеріальної допомоги згідно з визначеним порядком.

До обговорення питання про внесення змін та доповнень до Регламенту обласної Ради 7 скликання долучилися депутати Владислав Рой та Андрій Вигонюк.

Детальніше ознайомитись з матеріалами засідання комісії можна на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 24 травня 2018 року, 17:08 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація