Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Зміни до обласного бюджету на 2019 рік підтримали на комісії Роздрукувати

18 вересня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, за участі депутата обласної Ради Владислава Роя, керуючої справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко, заступника директора Департаменту фінансів облдержадміністрації – начальника управління фінансів виробничої сфери та супроводження субвенцій Ірини Зубань.

Тетяна Яременко ознайомила присутніх зі змінами до проєкту рішення «Про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді», які депутати підтримали одноголосно.

Члени комісії розглянули та підтримали зміни до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад». Програма забезпечує створення належних умов для несення служби, посилення контролю за станом військової дисципліни.

Ірина Зубань ознайомила членів комісії зі змінами до проєкту рішення обласного бюджету на 2019 рік, оскільки в ході виконання обласного бюджету за час, що минув, виникла необхідність внесення додаткових змін до обласного бюджету. Також заступниця директора ознайомила присутніх з проєктом розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік». Прийняття зазначеного розпорядження зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету та приведення у відповідність показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету до показників міжбюджетних трансфертів державного бюджету. А саме – передбачає субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт, придбання службового автотранспорту для медичних працівників, надання медичної допомоги хворим Вінницької області у комунальному некомерційному підприємстві "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичнй центр".

З протоколом та висновками 123-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 18 вересня 2019 року, 16:55 Переглядів: 259

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація