Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Зміни до обласного бюджету та програм, фінансові плани підприємств: відбулося засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Роздрукувати

19 жовтня під головуванням Галини Якубович відбулося засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету. Участь у засіданні взяли  заступники голови обласної Ради Ігор Івасюк та Дмитро Чаленко, керуюча справами виконавчого апарату Тетяна Яременко, начальники управлінь виконавчого апарату, директори обласних комунальних підприємств сфери охорони здоров’я.

Першим питанням порядку денного депутати заслухали начальницю  управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Єлизавети Савчук про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018 - 2022 роки.

– Наповненість Програми стає ширшою, це дасть можливість також розширити права та повноваження депутатів у процесі ухвалення рішень. Профільні програми і надалі виконуватимуть функції, які в них передбачені, – прокоментувала голова постійної комісії Галина Якубович.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький поінформував членів постійної комісії про проєкт рішення обласної Ради «Про звіт Голови обласної державної адміністрації Борзова С.С. про здійснення обласною державною адміністрацією делегованих обласною Радою повноважень за ІІ півріччя 2020 року та І півріччя 2021 року».

Директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Вовченко доповів про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки.

Члени постійної комісії розглянули та затвердили зміни до фінансових планів комунальних підприємств обласної Ради на 2021 рік:

– Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту;

– Вінницького обласного центру служби крові;

– Печерської обласної лікарні відновного лікування;

– Вінницької обласної клінічної дитячої інфекційної лікарні;

– Жмеринської лікарні відновного лікування;

– Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка.

Депутати розглянули та підтримали внесені зміни до обласного бюджету на 2021 рік, а саме спрямування коштів на підтримку закладів охорони здоров’я, розподіл освітньої субвенції тощо:

– розподіл залишку коштів освітньої субвенції – на 3 134 000 грн з відповідним розподілом між місцевими бюджетами для інклюзивно-ресурсних центрів;

– здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування – 769 666 грн;

– реконструкція хіміотерапевтичного корпусу Подільського регіонального центру онкології – 443 715 грн;

– виплата стипендій Могилів-Подільському медичному фаховому коледжу – 264 100 грн;

– КНП «Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2» –  2,1 млн грн;

– КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. О. І. Ющенка» для забезпечення функціонування відділення №9 Судово-психіатричної експертизи – 300 тис. грн;

– КНП «Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2» – 1 515 000 грн;

– КНП «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр» – 1,1 млн грн;

– Вінницькому обласному центру медико-соціальної експертизи – 300 тис. грн;

– Обласному бюро судово-медичної експертизи – 300 тис. грн;

– КНП «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр» – 100 тис. грн;

– КНП «Центр терапії залежностей «Соціотерапія» – 50 тис. грн на закупівлю тест-систем для визначення психоактивних речовин у біологічних середовищах та 50 тис. грн – на вимірювальну техніку алкотестера Dragera 6820;

– КНП «Клінічний центр інфекційних хвороб» – 5 апаратів ШВЛ S1100А – 4 млн грн;

– КНП «Обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр» – 1 апарат ШВЛ S1100А – 800 тис. грн та 1 апарат ШВЛ S1100 –  650 тис. грн.

З протоколом та висновками постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2021 року, 15:23

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація