23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Зміст оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Роздрукувати

Зміст
оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади


ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
завідувача сектору зовнішніх зв’язків відділу зовнішніх зв’язків
та промоції виконавчого апарату обласної Ради

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі (на спеціальному бланку) іспити на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень обласної Ради та її структурних підрозділів.
Потрібні документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік; копії паспорта, військового квитка; медична довідка про стан здоров’я; письмова згода на проведення спеціальної перевірки.
Вимоги до учасників конкурсу:
1. Наявність громадянства України.
2. Наявність повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.
4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів у галузі зовнішніх зносин та протоколу.
5. Вільне володіння державною мовою, англійською, польською мовами та наявність навиків у здійсненні синхронного та послідовного перекладів з/на вищезгадані іноземні мови.
6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.
7. Уміння готувати аналітичні довідки.
8. Вік кандидата на посаду (враховується граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).
Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 70, обласна Рада, кімната 318, 313.
Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 61-37-98.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 2994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація