21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Зміст оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Роздрукувати

Зміст
оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади


ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
завідувача сектору зовнішніх зв’язків відділу зовнішніх зв’язків
та промоції виконавчого апарату обласної Ради

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі (на спеціальному бланку) іспити на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень обласної Ради та її структурних підрозділів.
Потрібні документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік; копії паспорта, військового квитка; медична довідка про стан здоров’я; письмова згода на проведення спеціальної перевірки.
Вимоги до учасників конкурсу:
1. Наявність громадянства України.
2. Наявність повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.
4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів у галузі зовнішніх зносин та протоколу.
5. Вільне володіння державною мовою, англійською, польською мовами та наявність навиків у здійсненні синхронного та послідовного перекладів з/на вищезгадані іноземні мови.
6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.
7. Уміння готувати аналітичні довідки.
8. Вік кандидата на посаду (враховується граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).
Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 70, обласна Рада, кімната 318, 313.
Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 61-37-98.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 3137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація