17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Зміст оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Роздрукувати

Зміст
оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади


ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
завідувача сектору зовнішніх зв’язків відділу зовнішніх зв’язків
та промоції виконавчого апарату обласної Ради

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі (на спеціальному бланку) іспити на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень обласної Ради та її структурних підрозділів.
Потрібні документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік; копії паспорта, військового квитка; медична довідка про стан здоров’я; письмова згода на проведення спеціальної перевірки.
Вимоги до учасників конкурсу:
1. Наявність громадянства України.
2. Наявність повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.
4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів у галузі зовнішніх зносин та протоколу.
5. Вільне володіння державною мовою, англійською, польською мовами та наявність навиків у здійсненні синхронного та послідовного перекладів з/на вищезгадані іноземні мови.
6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.
7. Уміння готувати аналітичні довідки.
8. Вік кандидата на посаду (враховується граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).
Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 70, обласна Рада, кімната 318, 313.
Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 61-37-98.

 

Повернутись Створено: 13 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 3626

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація