9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Зупинку з підсвіткою та електронним табло побудували у селі на Вінниччині Роздрукувати

Зупинка громадського транспорту повинна бути доступною, безпечною, захищати від негоди та забезпечувати пасажира необхідною інформацією, вважає депутат обласної Ради Володимир Зарічанський. Також він додає – важливо, щоб розмір павільйону відповідав кількості людей, які ним користуватимуться.
Така зупинка громадського транспорту стала доступною для користування жителям села Війтівки Бершадського району. 
– Конструкцію впевнено можна назвати сучасною, адже вона має не тільки гарний і естетичний вигляд, – коментує депутат. – Для зручності та комфорту людей, які тут очікуватимуть на транспорт, встановлено лавочки, а також у нічну пору є підсвітка, цілодобово працює електронне табло, де висвітлюється інформація про дату, час та температурний режим.  Розташована вона по вулиці Соборній. Заради комфорту односельчан подбав про повне оновлення та реконструкцію зупинки.
Щоб втілити заплановане Володимир Зарічанський звернувся до місцевого райавтодору, якому підпорядкована земельна ділянка, та до облавтодору. Отримавши всі необхідні дозволи, відновив зупинку за власним проектом. 
Після реалізованої ідеї Володимира Зарічанського щодо повної реконструкції зупинки громадського транспорту в селі Війтівці у планах – спорудження ще однієї зупинки, яка буде розташована  в самому центрі села.

Повернутись Створено: 19 квітня 2019 року, 17:16 Переглядів: 1600

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація