Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник зустрівся із робочою групою з підготовки приїзду Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта Роздрукувати

28 січня  голова  обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся  із робочою групою з підготовки приїзду Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта. Приїзд Посла  планується 1 вересня цього року з нагоди відкриття дитячого садка у селі  Нова Гребля Калинівського району. Дошкільний заклад має бути відремонтований за кошти Міністерства оборони США у співфінансуванні з місцевими бюджетами.

Участь у зустрічі з головою обласної Ради взяли члени робочої групи з підготовки приїзду посла у складі керівника Програми гуманітарної допомоги відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні Людмили Кириленко; представника підрядника,керівника Проектів Євгенія Сулими; директора ТОВ «Артбудсервіс» Олександра Радченка та  Новогребельського сільського голови Анатолія Андріюка.

Як зазначила Людмила  Кириленко, Програма гуманітарної допомоги, яка реалізується відділом оборонного співробітництва посольства США в Україні дозволяє використовувати кошти і на благо цивільного населення, а оскільки, за її словами, Вінницька область є унікальною щодо забезпечення переселенців  якісними умовами перебування для постійного або тимчасового проживання, було прийнято рішення про виділення коштів на утеплення фасаду колишнього гуртожитку профтехучилища,  в якому зараз компактно проживає група кримських татар.

Разом з цим було вирішено питання і про виділення коштів на капітальний ремонт дитячого садка, приміщення якого не експлуатувалось з 199І року і будова поступово руйнувалась. Проектом передбачено здійснення повного ремонту без оснащення.

Учасники зустрічі обговорили терміни початку ремонту будівлі, домовились про виконання взаємних зобов’язань з цього приводу.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував членам групи  за візит, та наголосив  на тому, що для Вінницької області є дуже важливою підтримка Сполучених Штатів у непростий для нашої країни час.

Він нагадав, що Вінниччина прийняла перших переселенців ще у березні 2014 року. З того часу Вінницька область змогла надати допомогу 17341 особі, що переселилась з АР Крим та м. Севастополя, а також Донецької та Луганської областей.

Анатолій Олійник також вказав, що для США та Вінницької області допомога у реконструкції будівель, необхідних для нормального функціонування соціально-економічної сфери села за наявності внутрішніх переселенців, - це дуже важлива та знакова подія, адже є виявом підтримки та дружби між нашими народами та виразив  надію, що участь Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні у заходах з нагоди відкриття дитячого садка у с. Нова Гребля Калинівського району Вінницької області приверне ще більше уваги до проблем, які існують на території області, пов’язаних з переселенцями, і сприятиме зайнятості та розвитку цієї категорії осіб, які були змушені покинути свої домівки та розпочати все спочатку на новому місці.

 

 

Повернутись Створено: 28 січня 2016 року, 17:36 Переглядів: 1151

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація