Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник зустрівся із робочою групою з підготовки приїзду Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта Роздрукувати

28 січня  голова  обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся  із робочою групою з підготовки приїзду Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта. Приїзд Посла  планується 1 вересня цього року з нагоди відкриття дитячого садка у селі  Нова Гребля Калинівського району. Дошкільний заклад має бути відремонтований за кошти Міністерства оборони США у співфінансуванні з місцевими бюджетами.

Участь у зустрічі з головою обласної Ради взяли члени робочої групи з підготовки приїзду посла у складі керівника Програми гуманітарної допомоги відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні Людмили Кириленко; представника підрядника,керівника Проектів Євгенія Сулими; директора ТОВ «Артбудсервіс» Олександра Радченка та  Новогребельського сільського голови Анатолія Андріюка.

Як зазначила Людмила  Кириленко, Програма гуманітарної допомоги, яка реалізується відділом оборонного співробітництва посольства США в Україні дозволяє використовувати кошти і на благо цивільного населення, а оскільки, за її словами, Вінницька область є унікальною щодо забезпечення переселенців  якісними умовами перебування для постійного або тимчасового проживання, було прийнято рішення про виділення коштів на утеплення фасаду колишнього гуртожитку профтехучилища,  в якому зараз компактно проживає група кримських татар.

Разом з цим було вирішено питання і про виділення коштів на капітальний ремонт дитячого садка, приміщення якого не експлуатувалось з 199І року і будова поступово руйнувалась. Проектом передбачено здійснення повного ремонту без оснащення.

Учасники зустрічі обговорили терміни початку ремонту будівлі, домовились про виконання взаємних зобов’язань з цього приводу.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував членам групи  за візит, та наголосив  на тому, що для Вінницької області є дуже важливою підтримка Сполучених Штатів у непростий для нашої країни час.

Він нагадав, що Вінниччина прийняла перших переселенців ще у березні 2014 року. З того часу Вінницька область змогла надати допомогу 17341 особі, що переселилась з АР Крим та м. Севастополя, а також Донецької та Луганської областей.

Анатолій Олійник також вказав, що для США та Вінницької області допомога у реконструкції будівель, необхідних для нормального функціонування соціально-економічної сфери села за наявності внутрішніх переселенців, - це дуже важлива та знакова подія, адже є виявом підтримки та дружби між нашими народами та виразив  надію, що участь Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні у заходах з нагоди відкриття дитячого садка у с. Нова Гребля Калинівського району Вінницької області приверне ще більше уваги до проблем, які існують на території області, пов’язаних з переселенцями, і сприятиме зайнятості та розвитку цієї категорії осіб, які були змушені покинути свої домівки та розпочати все спочатку на новому місці.

 

 

Повернутись Створено: 28 січня 2016 року, 17:36 Переглядів: 1234

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація