23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник зустрівся із робочою групою з підготовки приїзду Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта Роздрукувати

28 січня  голова  обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся  із робочою групою з підготовки приїзду Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта. Приїзд Посла  планується 1 вересня цього року з нагоди відкриття дитячого садка у селі  Нова Гребля Калинівського району. Дошкільний заклад має бути відремонтований за кошти Міністерства оборони США у співфінансуванні з місцевими бюджетами.

Участь у зустрічі з головою обласної Ради взяли члени робочої групи з підготовки приїзду посла у складі керівника Програми гуманітарної допомоги відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні Людмили Кириленко; представника підрядника,керівника Проектів Євгенія Сулими; директора ТОВ «Артбудсервіс» Олександра Радченка та  Новогребельського сільського голови Анатолія Андріюка.

Як зазначила Людмила  Кириленко, Програма гуманітарної допомоги, яка реалізується відділом оборонного співробітництва посольства США в Україні дозволяє використовувати кошти і на благо цивільного населення, а оскільки, за її словами, Вінницька область є унікальною щодо забезпечення переселенців  якісними умовами перебування для постійного або тимчасового проживання, було прийнято рішення про виділення коштів на утеплення фасаду колишнього гуртожитку профтехучилища,  в якому зараз компактно проживає група кримських татар.

Разом з цим було вирішено питання і про виділення коштів на капітальний ремонт дитячого садка, приміщення якого не експлуатувалось з 199І року і будова поступово руйнувалась. Проектом передбачено здійснення повного ремонту без оснащення.

Учасники зустрічі обговорили терміни початку ремонту будівлі, домовились про виконання взаємних зобов’язань з цього приводу.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував членам групи  за візит, та наголосив  на тому, що для Вінницької області є дуже важливою підтримка Сполучених Штатів у непростий для нашої країни час.

Він нагадав, що Вінниччина прийняла перших переселенців ще у березні 2014 року. З того часу Вінницька область змогла надати допомогу 17341 особі, що переселилась з АР Крим та м. Севастополя, а також Донецької та Луганської областей.

Анатолій Олійник також вказав, що для США та Вінницької області допомога у реконструкції будівель, необхідних для нормального функціонування соціально-економічної сфери села за наявності внутрішніх переселенців, - це дуже важлива та знакова подія, адже є виявом підтримки та дружби між нашими народами та виразив  надію, що участь Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні у заходах з нагоди відкриття дитячого садка у с. Нова Гребля Калинівського району Вінницької області приверне ще більше уваги до проблем, які існують на території області, пов’язаних з переселенцями, і сприятиме зайнятості та розвитку цієї категорії осіб, які були змушені покинути свої домівки та розпочати все спочатку на новому місці.

 

 

Повернутись Створено: 28 січня 2016 року, 17:36 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація