23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Зустріч побратимів Роздрукувати

Сергій Татусяк зустрівся із польськими делегаціями

24 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк приймав польські делегації із Великопольського та Сьвєнтокшиського воєводств, які прибули на Вінниччину для участі у заходах з нагоди 20-ї річниці незалежності України. Також напередодні Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює С.Татусяк, та Великопольський центр освіти і курсів самоврядування (ВЦОіКС) відзначили 5-річчя з моменту підписання угоди про співпрацю.

Вітаючи польських побратимів на вінницькій землі, голова облради подякував за їхній приїзд і бажання розділити з вінничанами радість від великого свята.
− Я також дякую нашим гостям за допомогу, яку Польща надає Україні у здійсненні адміністративно-територіальної реформи і, особливо, реформи місцевого самоврядування, − зазначив С.Татусяк.

Голова навів хронологію роботи обласної Ради в напрямі пришвидшення процесу децентралізації влади в Україні. А саме: звернення обласних депутатів до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради (грудень 2010-го), прийняття «Концепції реформування місцевого самоврядування» (січень 2011-го) та проведення міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід» (травень 2011-го).
− Це не простий для нас шлях, адже ми практично змушуємо центр поділитися не тільки повноваженнями, а й коштами. Тому отримуємо від міністерств «посили», мовляв, територіальні громади не готові прийняти владні повноваження. Але я запевняю: ми готові, як ніколи, − наголосив Сергій Пилипович.
У розмові з поляками він також висловив сподівання, що цього року при головуванні Польщі в Євросоюзі, Україна гарантовано отримає асоційоване членство в ЄС.
Таку упевненість висловив і колишній міністр закордонних справ України, а нині голова Ради Національного банку України Петро Порошенко. Він подякував польським представникам за їхню активну «адвокатську» позицію щодо України у Євросоюзі.
− Справжні друзі − це ті, що знаходяться поруч і у святкові часи, і в часи проблем. Такими друзями для нас є поляки зауважив П.Порошенко.
Наостанок зустрічі сторони обмінялися сувенірними подарунками із зображеннями державних та регіональних символів обох народів.

Повернутись Створено: 25 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація