12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Зустріч побратимів Роздрукувати

Сергій Татусяк зустрівся із польськими делегаціями

24 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк приймав польські делегації із Великопольського та Сьвєнтокшиського воєводств, які прибули на Вінниччину для участі у заходах з нагоди 20-ї річниці незалежності України. Також напередодні Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює С.Татусяк, та Великопольський центр освіти і курсів самоврядування (ВЦОіКС) відзначили 5-річчя з моменту підписання угоди про співпрацю.

Вітаючи польських побратимів на вінницькій землі, голова облради подякував за їхній приїзд і бажання розділити з вінничанами радість від великого свята.
− Я також дякую нашим гостям за допомогу, яку Польща надає Україні у здійсненні адміністративно-територіальної реформи і, особливо, реформи місцевого самоврядування, − зазначив С.Татусяк.

Голова навів хронологію роботи обласної Ради в напрямі пришвидшення процесу децентралізації влади в Україні. А саме: звернення обласних депутатів до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради (грудень 2010-го), прийняття «Концепції реформування місцевого самоврядування» (січень 2011-го) та проведення міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід» (травень 2011-го).
− Це не простий для нас шлях, адже ми практично змушуємо центр поділитися не тільки повноваженнями, а й коштами. Тому отримуємо від міністерств «посили», мовляв, територіальні громади не готові прийняти владні повноваження. Але я запевняю: ми готові, як ніколи, − наголосив Сергій Пилипович.
У розмові з поляками він також висловив сподівання, що цього року при головуванні Польщі в Євросоюзі, Україна гарантовано отримає асоційоване членство в ЄС.
Таку упевненість висловив і колишній міністр закордонних справ України, а нині голова Ради Національного банку України Петро Порошенко. Він подякував польським представникам за їхню активну «адвокатську» позицію щодо України у Євросоюзі.
− Справжні друзі − це ті, що знаходяться поруч і у святкові часи, і в часи проблем. Такими друзями для нас є поляки зауважив П.Порошенко.
Наостанок зустрічі сторони обмінялися сувенірними подарунками із зображеннями державних та регіональних символів обох народів.

Повернутись Створено: 25 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація