Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Зустріч побратимів Роздрукувати

Сергій Татусяк зустрівся із польськими делегаціями

24 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк приймав польські делегації із Великопольського та Сьвєнтокшиського воєводств, які прибули на Вінниччину для участі у заходах з нагоди 20-ї річниці незалежності України. Також напередодні Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке очолює С.Татусяк, та Великопольський центр освіти і курсів самоврядування (ВЦОіКС) відзначили 5-річчя з моменту підписання угоди про співпрацю.

Вітаючи польських побратимів на вінницькій землі, голова облради подякував за їхній приїзд і бажання розділити з вінничанами радість від великого свята.
− Я також дякую нашим гостям за допомогу, яку Польща надає Україні у здійсненні адміністративно-територіальної реформи і, особливо, реформи місцевого самоврядування, − зазначив С.Татусяк.

Голова навів хронологію роботи обласної Ради в напрямі пришвидшення процесу децентралізації влади в Україні. А саме: звернення обласних депутатів до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради (грудень 2010-го), прийняття «Концепції реформування місцевого самоврядування» (січень 2011-го) та проведення міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід» (травень 2011-го).
− Це не простий для нас шлях, адже ми практично змушуємо центр поділитися не тільки повноваженнями, а й коштами. Тому отримуємо від міністерств «посили», мовляв, територіальні громади не готові прийняти владні повноваження. Але я запевняю: ми готові, як ніколи, − наголосив Сергій Пилипович.
У розмові з поляками він також висловив сподівання, що цього року при головуванні Польщі в Євросоюзі, Україна гарантовано отримає асоційоване членство в ЄС.
Таку упевненість висловив і колишній міністр закордонних справ України, а нині голова Ради Національного банку України Петро Порошенко. Він подякував польським представникам за їхню активну «адвокатську» позицію щодо України у Євросоюзі.
− Справжні друзі − це ті, що знаходяться поруч і у святкові часи, і в часи проблем. Такими друзями для нас є поляки зауважив П.Порошенко.
Наостанок зустрічі сторони обмінялися сувенірними подарунками із зображеннями державних та регіональних символів обох народів.

Повернутись Створено: 25 серпня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація