Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко зустрівся з ініціативною групою мешканців села Зарванці Роздрукувати

 20 липня відбулася зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з ініціативною групою мешканців  села Зарванці Вінницького району.

Члени ініціативної групи повідомили, що ще 26 квітня 2012 року був зареєстрований вуличний комітет «Семеновичі». Своїми силами та за власні кошти члени комітету і жителі села Зарванці, навели лад на ставках «Нижні Семеновичі» та «Верхні Семеновичі». Громадою села Зарванці за власні кошти було укріплено дамбу, вивезено сміття з обох ставків, споруджено криницю, створено дитячий ігровий майданчик та дерев’яний будиночок для відпочинку. Протягом останніх шести років громада зверталась в різні інстанції з проханням залишити ставки громаді села.

 Проте, вже в кінці червня 2015 року, як повідомили члени ініціативної групи, стало відомо, що якимось чином відбувся аукціон, за результатами якого, ставки  перейшли в оренду на десять років нікому невідомій фірмі ТОВ «КРЕДО-АВТО».

Мова йде про єдиний ставок, яким користувались жителі с. Зарванці, куди могли вільно приходити рибалити та відпочивати із дітьми громадяни села. Відтак, після передачі ставків в оренду, за словами заявників, вони  будуть позбавленні такої можливості.

Причому, як стверджують представники територіальної громади, аукціон був проведений з порушенням чинного законодавства. Про проведення аукціону не були повідомлені ні Якушинецька сільська рада, ні вуличний комітет «Семеновичі».

Враховуючи рішення загальних зборів жителів с.Зарванці від 18.07.2015 року, члени ініціативної групи попросили допомогти  призупинити виконання рішення аукціону та залишити право  користування ставками громаді.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко, в межах своєї компетенції, пообіцяв учасникам зустрічі скерувати лист з цього приводу на адресу УМВС України у Вінницькій області та запросив  представників ініціативної групи  21 липня  зустрітись з начальником  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області  Юрієм Козаком, під час якої представники громади зможуть отримати відповіді на свої болючі питання.

 

Повернутись Створено: 20 липня 2015 року, 18:12 Переглядів: 1488

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація