Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Зустрічаємо гостей Роздрукувати

Іноземні делегації прибули на 80-річчя Вінниччини

Голова Обласної ради Сергій Татусяк 28 лютого провів низку зустрічей з іноземними делегаціями, які прибули до Вінниці на святкування 80-річчя Вінницької області. Це, зокрема, офіційні делегації Мазовецького та Сьвєнтокшиського воєводств Республіки Польща та Свердловської області Російської Федерації.

Гості подякували голові облради за можливість бути присутніми на важливих заходах, приурочених ювілею області. Особливо – за участь у круглому столі «Міжнародне співробітництво та сильна регіональна демократія як основа європейської інтеграції», головним спікером якого став Генеральний Секретар Асамблеї Європейських Регіонів Паскаль Георген. Із членами кожної делегації Сергій Татусяк обговорив нагальні питання, що стосуються двосторонніх відносин та співпраці.

Так, у розмові із заступником Маршалка Мазовецького воєводства Лешеком Рущиком голова приділив увагу питанню підписання угоди про співпрацю між Мазовією та Вінниччиною. Текст документа та умови співробітництва сторони спільно напрацьовували кілька місяців. Наразі угода вийшла на останній етап – погоджена у Міністерствах закордонних справ обох країн та чекає затвердження сеймиком Мазовецького воєводства. Співрозмовники висловили сподівання, що у першому півріччі 2012 року угода буде підписана.

Про спільні заходи на 2012 рік Сергій Татусяк також говорив із воєводою Сьвєнтокшиського воєводства Божентиною Палка-Корубою. Зокрема, про обмін делегаціями, начальні візити молоді та представників місцевого самоврядування, культурні та спортивні заходи. Голова облради наголосив, що співпраця Вінниччини із Сьвєнтокшиським воєводством, яка триває вже 54 роки, може відтепер вийти на новий рівень, оскільки область стала членом Єврорегіону «Дністер».

Результатом зустрічі Сергія Татусяка із колегами зі Свердловської області Російської Федерації стала домовленість про підписання Протоколу намірів про співпрацю. Офіційну ж угоду сторони планують підписати згодом, коли вінницька делегація відвідає Свердловськ. Голова комітету Законодавчих зборів Свердловської області з аграрної політики Ілля Гаффнер зауважив, що, оскільки їхній регіон ефективно займається тваринництвом і птахівництвом, то їх цікавить розвиток цієї ж галузі на Вінниччині.

На згадку про перебування на Вінниччині Сергій Татусяк кожній делегації вручив сувенірні подарунки із символами області та спеціально виданні до 80-річчя краю книги.
Всього на святкування ювілею області 28 лютого до Вінниці прибули понад 50 іноземних гостей із Росії, Польщі, Білорусі, Молдови, Придністров’я, Угорщини.

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація