21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Зустрічаємо гостей Роздрукувати

Іноземні делегації прибули на 80-річчя Вінниччини

Голова Обласної ради Сергій Татусяк 28 лютого провів низку зустрічей з іноземними делегаціями, які прибули до Вінниці на святкування 80-річчя Вінницької області. Це, зокрема, офіційні делегації Мазовецького та Сьвєнтокшиського воєводств Республіки Польща та Свердловської області Російської Федерації.

Гості подякували голові облради за можливість бути присутніми на важливих заходах, приурочених ювілею області. Особливо – за участь у круглому столі «Міжнародне співробітництво та сильна регіональна демократія як основа європейської інтеграції», головним спікером якого став Генеральний Секретар Асамблеї Європейських Регіонів Паскаль Георген. Із членами кожної делегації Сергій Татусяк обговорив нагальні питання, що стосуються двосторонніх відносин та співпраці.

Так, у розмові із заступником Маршалка Мазовецького воєводства Лешеком Рущиком голова приділив увагу питанню підписання угоди про співпрацю між Мазовією та Вінниччиною. Текст документа та умови співробітництва сторони спільно напрацьовували кілька місяців. Наразі угода вийшла на останній етап – погоджена у Міністерствах закордонних справ обох країн та чекає затвердження сеймиком Мазовецького воєводства. Співрозмовники висловили сподівання, що у першому півріччі 2012 року угода буде підписана.

Про спільні заходи на 2012 рік Сергій Татусяк також говорив із воєводою Сьвєнтокшиського воєводства Божентиною Палка-Корубою. Зокрема, про обмін делегаціями, начальні візити молоді та представників місцевого самоврядування, культурні та спортивні заходи. Голова облради наголосив, що співпраця Вінниччини із Сьвєнтокшиським воєводством, яка триває вже 54 роки, може відтепер вийти на новий рівень, оскільки область стала членом Єврорегіону «Дністер».

Результатом зустрічі Сергія Татусяка із колегами зі Свердловської області Російської Федерації стала домовленість про підписання Протоколу намірів про співпрацю. Офіційну ж угоду сторони планують підписати згодом, коли вінницька делегація відвідає Свердловськ. Голова комітету Законодавчих зборів Свердловської області з аграрної політики Ілля Гаффнер зауважив, що, оскільки їхній регіон ефективно займається тваринництвом і птахівництвом, то їх цікавить розвиток цієї ж галузі на Вінниччині.

На згадку про перебування на Вінниччині Сергій Татусяк кожній делегації вручив сувенірні подарунки із символами області та спеціально виданні до 80-річчя краю книги.
Всього на святкування ювілею області 28 лютого до Вінниці прибули понад 50 іноземних гостей із Росії, Польщі, Білорусі, Молдови, Придністров’я, Угорщини.

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація