23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Зустрічаємо гостей Роздрукувати

Іноземні делегації прибули на 80-річчя Вінниччини

Голова Обласної ради Сергій Татусяк 28 лютого провів низку зустрічей з іноземними делегаціями, які прибули до Вінниці на святкування 80-річчя Вінницької області. Це, зокрема, офіційні делегації Мазовецького та Сьвєнтокшиського воєводств Республіки Польща та Свердловської області Російської Федерації.

Гості подякували голові облради за можливість бути присутніми на важливих заходах, приурочених ювілею області. Особливо – за участь у круглому столі «Міжнародне співробітництво та сильна регіональна демократія як основа європейської інтеграції», головним спікером якого став Генеральний Секретар Асамблеї Європейських Регіонів Паскаль Георген. Із членами кожної делегації Сергій Татусяк обговорив нагальні питання, що стосуються двосторонніх відносин та співпраці.

Так, у розмові із заступником Маршалка Мазовецького воєводства Лешеком Рущиком голова приділив увагу питанню підписання угоди про співпрацю між Мазовією та Вінниччиною. Текст документа та умови співробітництва сторони спільно напрацьовували кілька місяців. Наразі угода вийшла на останній етап – погоджена у Міністерствах закордонних справ обох країн та чекає затвердження сеймиком Мазовецького воєводства. Співрозмовники висловили сподівання, що у першому півріччі 2012 року угода буде підписана.

Про спільні заходи на 2012 рік Сергій Татусяк також говорив із воєводою Сьвєнтокшиського воєводства Божентиною Палка-Корубою. Зокрема, про обмін делегаціями, начальні візити молоді та представників місцевого самоврядування, культурні та спортивні заходи. Голова облради наголосив, що співпраця Вінниччини із Сьвєнтокшиським воєводством, яка триває вже 54 роки, може відтепер вийти на новий рівень, оскільки область стала членом Єврорегіону «Дністер».

Результатом зустрічі Сергія Татусяка із колегами зі Свердловської області Російської Федерації стала домовленість про підписання Протоколу намірів про співпрацю. Офіційну ж угоду сторони планують підписати згодом, коли вінницька делегація відвідає Свердловськ. Голова комітету Законодавчих зборів Свердловської області з аграрної політики Ілля Гаффнер зауважив, що, оскільки їхній регіон ефективно займається тваринництвом і птахівництвом, то їх цікавить розвиток цієї ж галузі на Вінниччині.

На згадку про перебування на Вінниччині Сергій Татусяк кожній делегації вручив сувенірні подарунки із символами області та спеціально виданні до 80-річчя краю книги.
Всього на святкування ювілею області 28 лютого до Вінниці прибули понад 50 іноземних гостей із Росії, Польщі, Білорусі, Молдови, Придністров’я, Угорщини.

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація