Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Зварювальні електроди за бельгійським зразком вироблятимуть на Вінниччині Роздрукувати

Бельгійська компанія «Lastek», яка спеціалізується на виробництві зварювальних електродів спеціального призначення, планує співпрацю з вінницьким «ПлазмаТеком». З цією метою бельгійські підприємці прибули на Вінниччину, де вели перемовини із керівництвом вінницького підприємства-виробника зварювальних електродів, оглядали потенційні виробничі приміщення, а також зустрілися із головою обласної ради Сергієм Татусяком.

За словами власника бельгійської компанії Густава Вілса, вони зацікавлені у нових ринках збуту та налагодженні кооперації на місцях.

– Потреба у нашому виробництві існує передусім там, де відбувається активний інфраструктурний розвиток. У Вінницькій області на додачу до цього фактора є досвідчені фахівці, які можуть стати для нас надійними партнерами, – підкреслив Г.Вілс.

Виконавчий директор «ПлазмаТек» Юрій Омельчук розповів про потенційну співпрацю детальніше:

– Ми спеціалізуємося на виробництві зварювальних електродів загального призначення, а бельгійці – спеціального. Отже, ми взагалі не конкуренти, а потенційні партнери. У нас існує можливість налагодити виробництво «спецелектродів», а у «Lastek» – вийти на ринок СНД. В планах створення спільних торгових марок, які дозволять експортувати продукцію в країни співдружності за нижчими митними ставками. Сьогодні вони становлять 10 відсотків між ЕС та Україною, та близько 20 відсотків – між ЕС та країнами Митного союзу, – прокоментував позицію українців Ю.Омельчук.

Присутня на зустрічі Президент Бельгійсько-Української Торгової палати Ольга Букавін розширила перелік бельгійських пропозицій для вінничан. Зокрема, запропоновувала організувати перемовини із бельгійськими інвесторами, зацікавленими у реалізації спільних інфраструктурних проектів в Україні, які стосуються будівництва доріг, мостів та співпраці з місцевими водоканалами. Обидві пропозиції, за словами С.Татусяка, доречні для регіону.

– Забезпечення населення чистою питної водою, очищення річок Південний Буг та Дністер – питання екологічної важливості номер один для нас. Особливо актуальним є будівництво водогонів у територіальних громадах, тому ми готові зустрічатися з інвесторами, – сказав С.Татусяк.

Співфінансування бельгійцями здійснюється здебільшого за кошти ЄС, виділені в рамках Східного партнерства. Пропорція матеріальних інвестицій така: 80 відсотків – іноземний капітал, 20 – український. Більш предметні зустрічі з окреслених питань сторони погодили на початок наступного року.

 

 

Повернутись Створено: 10 грудня 2013 року, 15:29 Переглядів: 1894

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація