23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Зварювальні електроди за бельгійським зразком вироблятимуть на Вінниччині Роздрукувати

Бельгійська компанія «Lastek», яка спеціалізується на виробництві зварювальних електродів спеціального призначення, планує співпрацю з вінницьким «ПлазмаТеком». З цією метою бельгійські підприємці прибули на Вінниччину, де вели перемовини із керівництвом вінницького підприємства-виробника зварювальних електродів, оглядали потенційні виробничі приміщення, а також зустрілися із головою обласної ради Сергієм Татусяком.

За словами власника бельгійської компанії Густава Вілса, вони зацікавлені у нових ринках збуту та налагодженні кооперації на місцях.

– Потреба у нашому виробництві існує передусім там, де відбувається активний інфраструктурний розвиток. У Вінницькій області на додачу до цього фактора є досвідчені фахівці, які можуть стати для нас надійними партнерами, – підкреслив Г.Вілс.

Виконавчий директор «ПлазмаТек» Юрій Омельчук розповів про потенційну співпрацю детальніше:

– Ми спеціалізуємося на виробництві зварювальних електродів загального призначення, а бельгійці – спеціального. Отже, ми взагалі не конкуренти, а потенційні партнери. У нас існує можливість налагодити виробництво «спецелектродів», а у «Lastek» – вийти на ринок СНД. В планах створення спільних торгових марок, які дозволять експортувати продукцію в країни співдружності за нижчими митними ставками. Сьогодні вони становлять 10 відсотків між ЕС та Україною, та близько 20 відсотків – між ЕС та країнами Митного союзу, – прокоментував позицію українців Ю.Омельчук.

Присутня на зустрічі Президент Бельгійсько-Української Торгової палати Ольга Букавін розширила перелік бельгійських пропозицій для вінничан. Зокрема, запропоновувала організувати перемовини із бельгійськими інвесторами, зацікавленими у реалізації спільних інфраструктурних проектів в Україні, які стосуються будівництва доріг, мостів та співпраці з місцевими водоканалами. Обидві пропозиції, за словами С.Татусяка, доречні для регіону.

– Забезпечення населення чистою питної водою, очищення річок Південний Буг та Дністер – питання екологічної важливості номер один для нас. Особливо актуальним є будівництво водогонів у територіальних громадах, тому ми готові зустрічатися з інвесторами, – сказав С.Татусяк.

Співфінансування бельгійцями здійснюється здебільшого за кошти ЄС, виділені в рамках Східного партнерства. Пропорція матеріальних інвестицій така: 80 відсотків – іноземний капітал, 20 – український. Більш предметні зустрічі з окреслених питань сторони погодили на початок наступного року.

 

 

Повернутись Створено: 10 грудня 2013 року, 15:29 Переглядів: 1839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація